Vražedná temnota přehled

Vražedná temnota
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539383/bmid_vrazedna-temnota.jpg 5 538 538

Když strážce parku narazí v lese na těla Valerie a Tylera Yatesových, detektiv Josie Quinnová tuší, že jde o víc než jen o náhodnou otravu. Pitva jí dá za pravdu – Valerii někdo před smrtí do krku hrubě zastrčil přívěsek. Při prohledávání okolí objeví Josiin tým třetí spací pytel, což naznačuje, že u ohně mohl být tu noc ještě někdo. Byla to neznámá pohřešovaná oběť? Nebo podezřelý na útěku? Mohla by to být žena, která chvíli nato vyběhla z lesa přímo pod kola Josiina auta? Indicie Josii vedou na místa ukrytá hluboko v lese – do propletených jeskyní a na statek mimo civilizaci, kam se lidé chodí schovávat a kde se setkají s mladou dívkou s vyděšenýma očima a obvázanými zápěstími, která ví víc, než říká. Druhý den ji však najdou mrtvou. A se shodným přívěskem… Josie musí zjistit význam smrtelné ozdoby a dopadnout zvráceného vraha dříve, než přijde o život další nevinný člověk. Nebo už je příliš pozdě a vše pohltí temnota?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: audiokniha , Grada

Cold Heart Creek , 2019

Interpreti: Jitka Ježková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražedná temnota. Přihlašte se a napište ho.

Kami33
dnes 5 z 5

Pěkná, čtivá detektivka oblíbené autorky. Kdo má Josie a její případy rád, bude spokojený.

krejcovka76
včera 4 z 5

(SPOILER) Přečteno za pár dní. Opět jsem se těšila na další příběh Josie a její skupiny, ale musím říct, že za mě zatím nejslabší díl. Její neustálé noční můry díky nevyřešenému vztahu s "matkou", dále její pocit, že všechno musí zvládnout sama a pak sekta - téma, které bytostně nesnáším. Příběh se odvíjel zajímavě, ale na závěr vše lehce přitažené za vlasy. A vše se neustále točí okolo sekty. Snad další díl bude zajímavější.

alnovka82
včera 3 z 5

Pro mě byl tenhle díl zklamáním. Asi v polovině jsem se nudila natolik, že jsem myslela, že knihu nedočtu. Ani rozuzlení případu to moc nevylepšil, v tomhle díle mi prostě něco chybělo, nebyl pro mě ani tolik napínavý jako ostatní.
Dávám tři hvězdy za obvyklou čtivost a průměrný příběh.

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

19.01.2024

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

10.11.2023

10 nejprodávanějších knih (44. týden)

08.11.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Vražedná temnota v seznamech

v Právě čtených10x