Vražedné emoce přehled

Vražedné emoce
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454915/bmid_vrazedne-emoce-kgV-454915.jpg 3 52 52

Ryan DeMarco série

1. díl

Malé univerzitní město v Pensylvánii se jednoho říjnového rána probouzí s děsivou zprávou, že žena a tři děti místního hrdiny Thomase Hustona, milovaného profesora a oblíbeného spisovatele, byli zavražděni v jejich domě. Huston sám zmizel, a tak se okamžitě stane hlavním podezřelým. Seržant Ryan DeMarco je muž, který má mnoho tajemství a zápasí se svými démony, a byl Hustonovým přítelem. Nevěří, že muž, kterého tolik obdivoval, by mohl být schopen takového trestného činu. DeMarco se ponoří do Hustonových poznámek, které měly sloužit k přípravě jeho nového románu, a doufá, že zde najde něco, co by vraždy objasnilo.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Omega

Two Days Gone, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražedné emoce. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (17)

Uzivateljohy
26.02.2022 3 z 5

Thriller bych určitě zařadila jako psychologický. Kniha se vlekla a nebylo tak moc akce, i přes to se mi líbila napínavá atmosféra. Celé odhalení bylo zmatené a i dost neuvěřitelné.

teeyinka
22.01.2022 3 z 5

Docela fajn detektivka, i když úplný závěr mi přišel už trochu zdlouhavý. Překlad mě místy zaskočil a měla jsem problém představit si, jak se vlastně hlavní závěrečná scéna udála (nevím, jestli je to mou blbostí, nedostatečnou fantazií nebo ztracením se v překladu). Zajímavým nápadem bylo ale přidání otázek čtenářům a rozhovor se spisovatelem na konci knihy.

Kenan
28.07.2021 1 z 5

Nezáživné, zdlouhavé, nuda. Bohužel.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražedné emoce v seznamech

v Právě čtených3x