Všechno je dar přehled

Všechno je dar
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452468/bmid_vsechno-je-dar-ONJ-452468.jpg 4 18 18

Rod Kinských patří mezi nejstarší šlechtické rody u nás. Constantin Kinský vzpomíná na své dětství, nabízí pohled do zákulisí slavné rodiny, včetně exkluzivních fotografií z rodinného archivu. Důležitým tématem je rozvoj jeho zámku ve Žďáře nad Sázavou a jeho okolí, s tím souvisí i soužití s přírodou a demonstrace základních lidských hodnot, které mohou čtenáře ovlivnit. Předmluvou knihu opatřil Constantinův bratranec Karel Schwarzenberg.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechno je dar. Přihlašte se a napište ho.

Anajkaa39
20.01.2024 5 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek a je skvělá, protože mám ráda šlechtické rody tak jsem se opět něco zajímavého dozvěděla

dagmar7365
10.08.2023 4 z 5

Příjemné čtení k zastavení, zamyšlení a seznámení se s panem Kinským a jeho světonázorem.

tulipi
23.05.2023

Kniha plná moudrých postřehů, životních zkušeností, rozumného, ale zároveň tvůrčího pohledu na svět a všeobecného nadhledu. Forma knížky je velmi příjemná, moc se mi líbila. Četla se mi pěkně, lehce, byť témata v ní zmíněná svým zaměřením vždy tak lehká nejsou - často právě naopak: komplikovaná, nelehká, odrážející problémy doby.
Osobně jsem při čtení měla neustále nejasný příjemný pocit, že je mezi řádky stále postřehnutelná linka optimismu, odhodlání, víry, naděje...

Knižní novinky (43. týden)

18.10.2020

Kniha Všechno je dar v seznamech