Všema čtyřma očima přehled

Všema čtyřma očima
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101612/vsema-ctyrma-ocima-y1Y-101612.png 4 5 5

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všema čtyřma očima. Přihlašte se a napište ho.

BabaJaga11
29.05.2024 4 z 5

(SPOILER) Náhodný úlovek z dobročinného bazaru. Musím přiznat, že jsem si původně myslela, že kniha bude hlavně o zvířatech, což zase až tak nebyla, i když několik jich v příběhu také vystupuje. A i když jsem nepočítala s tím, že budu číst o partě potřeštěných kluků ze 7. C, čtení jsem si užila a u některých kapitol jsem se dost nasmála (např. v hodině výtvarné výchovy zaměřené na zeleninu a ovoce :-)). Taky mě hned napadlo, zda tato autorka nemá něco do činění s filmem "Výbuch bude v šest" – a bingo! Jen mně bylo divné, že hned ve dvou knihách má jako hlavního hrdinu nadaného mladého fyzikáře. Zřejmě se tu projevují léta, která autorka strávila studiem na ČVUT, kam jistě nešla jen tak z plezíru.

danipos
17.09.2015 5 z 5

Úžasná kniha z dceřina dětství ... kolikrát po ní sáhnu ale i dnes a vždy vyvolá na mé tváři úsměv, ba co víc, je tam pár kapitol u kterých se směji nahlas:) jako relax dokonalá, vřele doporučuji.

Vendelín2000
27.05.2015 4 z 5

Přečteno mnohokrát, nasmála jsem se. Skvělá! :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Všema čtyřma očima v seznamech