Algoritmus lásky přehled

Algoritmus lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531087/bmid_algoritmus-lasky-65b91a709a237.jpg 2 8 8

Vyděděnci série

1. díl

Nová série švédského mistra napětí je tady! V současném Stockholmu se za nablýskanou fasádou bohatého města skrývá temná a odvrácená strana společnosti. Elle Videmanová, která dře do úmoru jako umývačka nádobí v luxusní restauraci, patří ke stockholmské chudině. Její otec si v nejpřísněji střeženém oddělení věznice odpykává doživotní trest za vraždu, kterou dle svých slov nespáchal. Jenže co když lže? Elle neví, komu může důvěřovat, a sama se snaží přijít na to, co se stalo. Při pátrání po pravdě se setkává s detektivem Leem Madvigem, který případ jejího otce vyšetřoval, loajální transsexuálkou Lulu a svalnatým počítačovým géniem Vicem. Algoritmus lásky je vzrušující, napínavý městský román o polarizované společnosti, kde jediným společným jmenovatelem mezi obyvateli Stockholmu je láska.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Host

Kärlekens algoritm, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Algoritmus lásky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Didi15
26.08.2024 3 z 5

Čte se to poměrně dobře a rychle, ale na začátku je to hodně zmatené a některé pasáže bych opravdu vynechala.

MartinV.123
20.07.2024 2 z 5

Souhlasím s prvním komentářem. Prvních cca 70 stránek bylo neskutečně zmatených, že jsem vůbec nevěděl, který bije a o co vůbec jde. Poté se to rozjelo, ale už to není ten Mons jakého jsme znali. BOHUŽEL.

Armenica
09.07.2024 1 z 5

Neskutečný sešup v kvalitě, už předešlá kniha, poslední příběh o Malin Forsové, byl podezřele špatný, novou knihou mě Kallentoft ujistil, že už je někde jinde. Patetický příběh a text jako od umělé inteligence. Je mi to docela líto.

Příliš pozdě, Někdo jako ty a další knižní novinky (26. týden)

23.06.2024

Kniha Algoritmus lásky v seznamech