Vymetkout a hradní záhada přehled

Vymetkout a hradní záhada
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535261/bmid_vymetkout-a-hradni-zahada-66059be1a34f5.jpg 4 2 2

Skřítek Vymetkout dětem poslal zašifrovaný vzkaz, v němž je prosí o záchranu ze spárů hradního strašidla. Johanka, Péťa a Jáchym si tak sbalí věci na výpravu a vydají se mu pomoci. Díky šťastné náhodě ani hledání netrvá dlouho. Jenže najít ještě neznamená zachránit. Hradní strašidlo nechce Vymetkouta ani za nic propustit. Podaří se trojici kamarádů vymyslet nějaký plán, který by skřítkovi získal zpět ztracenou svobodu? Vydej se s dětmi na dalekou cestu, překonej svůj strach a přiveď skřítka Vymetkouta zpátky. Vylušti všechny hádanky a splň všechny úkoly, které na tebe na konci knížky čekají.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vymetkout a hradní záhada. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

marketa5146
06.06.2024 5 z 5

Když jsem se ptala dcery (8 let) co by knize vytkla, bylo to jediné, a to že série končí. Vymetkout ji doprovázel během 1. a 2. třídy a všechny tři díly přečetla s radostí. Knihy nenadchly jen ji, ale celou třídy, kde si knihy na hodinách čtení společně četli. Rozuzlení je nečekané, zajímavé a přináší mnoho možností pro povídání si s dětmi o zajímavých tématech. Když jsme si koupili tento díl, začala jsem číst se synem (3,5 roku) první díl. Překvapilo mě, jak ho kniha bavila! První kniha byla přečtení za dva večery a hračky se uklízely samy. O Vymetkoutovi ví všechny paní učitelky a babičky. Rozuzlení na konci tohoto dílu myslím příliš nerozuměl, zápletka je trochu složitější, ale odnesl si z ní, že Vymetkout je zpět a třeba přijde k nám! Děkujeme :)

Mráz, Murtagh a další knižní novinky (17. týden)

21.04.2024

Kniha Vymetkout a hradní záhada v seznamech