Výnimočná přehled

Výnimočná
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502624/bmid_vynimocna-VCg-502624.jpg 4 26 26

Katarína Gillerová je obľúbená slovenská autorka, ktorá má na svojom konte už dvadsaťjeden kníh. Jej najnovší román opäť ponúka pútavý dej s prekvapujúcimi zvratmi a témy, ktoré chytia za srdce každú ženu. Nesmierny obdiv, ktorý pätnásťročná modelka Diana pociťuje k fotografovi Alanovi, jej pomáha prekonať bolesť spôsobenú otcovým odchodom od rodiny. Ich vzťah neskôr prerastie do vášnivej lásky. Napriek tomu, že Alan sa nechce viazať, Diana dosiahne, že začnú spolu žiť a narodí sa im dcérka. Alan si vo vzťahu kladie tvrdé podmienky, no mladá žena sa cíti šťastná a je ochotná splniť milovanému mužovi každé jeho želanie. Po čase do ich života zasiahne tragická nehoda v otcovej novej rodine a Diana sa ocitne pred životnou výzvou: zabudnúť na nenávisť a pomôcť tým, čo to potrebujú. Nie vždy sa jej však dostáva zaslúženého uznania. Sklamaná Diana sa preto rozhodne odísť a pátrať v rodinnej histórii spred desaťročí. Vďaka tomu na povrch vyplávajú nielen šokujúce udalosti v jej vlastnej rodine, ale aj príbehy ľudí, ktorých chamtivosť a nešťastie viedli na začiatku 20. storočia ku kriminálnym činom nebývalého rozsahu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Výnimočná. Přihlašte se a napište ho.

Květi62
13.02.2024 5 z 5

"Ztráty a nálezy patří k životu. Bez ztrát bychom však nálezy nedokázali ocenit."
Hlavní hrdinka ve svém životě ztrácí, ale hlavně hodně nalézá. Knížka se mi hodně líbila, dobře četla a musím říct, že Diana byla skutečně "VÝJIMEČNÁ".

Januli
08.02.2024 4 z 5

Příjemné oddychové čtení, které nabízí asi vše to, co život.

Toňula
15.01.2024 4 z 5

Mám ráda romány této autorky, která píše s citem pro ženskou duši, s pochopením a shovívavostí pro její slabosti..

Tajemství domu Thornů, Botanik a další knižní novinky (41. týden)

08.10.2023

Vychází Ticho a další knižní novinky (44. týden)

29.10.2022

Nepochopil, že láska se láskou násobí a moje srdce jí překypovalo tak, že z ní mohl kdykoliv čerpat a nikdy by z ní neubylo.

Ztráty a nálezy patří k životu. Bez ztrát bychom však nálezy nedokázali ocenit.

"Někdy se cesty lidí rozdělí, aby jim do života mohli vstoupit jiní."

Kniha Výnimočná v seznamech

v dalších seznamech1x