Vzpurná dcera přehled

Vzpurná dcera
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476533/bmid_vzpurna-dcera-VNG-476533.jpeg 4 58 58

Ester byla od malička zvídavá a toužila po poznání. Přichází ale čas, kdy bude muset být především poslušnou dcerou, která ví, co se sluší a patří. Včetně toho, že přistoupí na dohodnuté manželství. Ovšem blíží se události, které změní vše a rozervou nejen Esteřinu rodinu, ale i Jeruzalém a celou zemi. Židové povstanou proti Římanům a říše vládnoucí světu tvrdě zakročí…... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Rebel Daughter, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzpurná dcera. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (20)

HH77
26.02.2024 2 z 5

Knihu jsem bohužel dočetla jen do půlky. Nějak jsem se do ni nemohla začít. Ne, že by nebyla vůbec ctiva, ale mi se ten dej díky popisu valek mezi Židy a Římany dost táhl. Ale to už tak se mnou je, i u historických filmu u válečných scén usínám. Milovníkům daleké historie se kniha jistě bude líbit.

Paulika419
10.01.2024 5 z 5

Pokud autorku inspiroval náhrobek k napsání románu,tak za mě dobře zvolené téma k zamyšlení čtenáře.

Barbara182
19.03.2023 3 z 5

Takový "dětský" historický román (částečně i kvůli tomu, že hlavní hrdinka sama je min. do poloviny knihy dítětem, ale i pro zjemněné události a Esteřino otroctví), nebylo to špatné čtení, takové odpočinkové, ale podle anotace jsem čekala něco jiného.

Knižní novinky (26. týden)

27.06.2021

Kniha Vzpurná dcera v seznamech