Wim Hof – Ledový muž přehled

Wim Hof – Ledový muž
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543398/bmid_wim-hof-ledovy-muz.png 4 418 418

Audiokniha Wim Hof: Ledový muž – jediný autorizovaný titul Wima Hofa o převratné metodě, díky které se můžeme naučit využít svůj fyzický i duševní potenciál. Čte Pavel Hromádka. „Zastavte se, dýchejte a udělejte z chladu svého přítele a učitele!“ - Wim Hof

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Zdraví
Vydáno: audiokniha , Jota

The Wim Hof Method: Activate Your Full Human Potential, 2020

Interpreti: Pavel Hromádka

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Wim Hof – Ledový muž. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (115)

Njangu
19.09.2024 audiokniha 3 z 5

Zajímavý začátek, ale jako celek nic moc. Čekala jsem zajímavější čtení.

MaFeher
28.07.2024 3 z 5

Kniha o životě Wima Hofa a jeho metodě je zajímavá a motivační. Autor se ale často opakuje, ale některé části jsou skutečně inspirativní a nutí vás metodu "okamžitě" vyzkoušet. Wim Hof je fascinující osobnost a jeho přednáška, které jsem se kdysi také zúčastnil, to jen potvrzuje. Některé pasáže o jeho životě a vědeckých výzkumech mě tolik nezaujaly, ale praktické rady o dýchání a otužování hodnotím jako velice užitečné. Zvláště oceňuji kapitoly o dýchání, i když je třeba být opatrný s hyperventilací :) . I když bych knihu uvítal kratší, obsahuje cenné informace, které stojí za to. Každý čtenář si v ní najde něco svého.

Sygi
09.06.2024 3 z 5

Je to marketingová kniha. Informace o metodě najdete na první stovce stránek, zbytek je věnovaný propagaci Wim Hofových kurzů a příběhům jejich absolventů.

10 nejprodávanějších eknih (leden)

24.02.2021

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

30.01.2021

Knižní novinky (48. týden)

22.11.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Já jsem každý den zamilovaný do života a jsem odhodlaný šířit svoje poselství a dát celému světu na vědomí, že tento druh lásky je dosažitelný pro každého. Láska k životu, láska mezi dvěma lidmi, láska k čemukoli, co se stane – dobrému i zlému.

Jsem tu díky světlu. Vedlo mě na misi za odhalením pravé podstaty lidství, což je láska.

Díky vystavování se chladu jsem si vybudoval už od prvních pokusů velké duchovní uvědomnění... našel jsem jakési spojení s něčím větším... jak napsal Pataňdžali: Jóga znamená utišit zárodky mysli, pak setrvá vidoucí ve své pravé podstatě. Ale kdo je to ten vidoucí? To je svědek, čisté vědomí. Pokud tuhle větu pochopíte, nemusíte číst všechny ty tisíce súter. Pokud jí ale nerozumíte, jste v prdeli.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

2020 - Český bestseller (Odborná a populárně naučná literatura pro dospělé)

Kniha Wim Hof – Ledový muž v seznamech

v Právě čtených46x