Zábudlivý Punťo přehled

Zábudlivý Punťo
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493919/bmid_zabudlivy-punto-jBH-493919.jpg 4 32 32

Zábudlivý Punťo, Desať myšiek ide na výlt, Hopko a Hafík, Dobrodružstvá kačičiek-sestričiek, Bež, myška, bež!, Príbehy bratov zajkov, Kvako sa skrýva, Roztopašné šteniatka, Prasiatko Róza, Automobilové preteky - to je veľká kniha o zvieratkách s jednoduchými, veselými príbehmi a príťažlivými ilustráciami. Je vhodná rovnako pre malé deti, ktorým ju budú čítať rodičia alebo starší súrodenci, ako aj pre začínajúcich čitateľov, ktorí začínajú sami lúskať prvé písmenká a objavujú vzrušujúce tajomstvá abecedy. Veselú zábavu!... celý text

Pro děti a mládež Pohádky a bajky Pro nejmenší
Vydáno: , Fortuna Print

Kunterbunte Tiergeschichten , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zábudlivý Punťo. Přihlašte se a napište ho.

nikolet
05.02.2024 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších dětských knížek, s nádhernými ilustracemi.

LunaL.
06.09.2022 4 z 5

Knížka, kterou si pamatuju ze svého dětství a kterou si zamilovaly i moje děti! Pravidelně se k ní vracíme, nejvíce k první pohádce - krátký příběh o Puňťovi se všem líbí nejvíce :) Další oblíbená pohádka je o myškách na výletech, opakovaně čteme i Utíkej,myško, utíkej. A synovi jsem často četla poslední pohádku, kde zvířátka závodí v různých autech. Knížka se nám moc líbí, příběhy i obrázky. Co bych ale vytkla je, že se moc nedá číst od začátku do konce - je tam dost příběhů, které si jsou dost podobné - deset myšek/kačenek/štěňat jdou na procházku a postupně se oddělují.

Eeve
22.02.2021 4 z 5

Roztomilá knižka. Pamätám sa, že sa mi ako malej preveľmi páčila, napriek tomu, že pointa príbehov sa tam neustále opakuje - 10 mýšat/pretekárov/zajačikov ide ide, a po jednom zaostávajú za ostatnými, až kým neostane už len jeden....alebo sa nejaké zvieratko skrýva pred ostatnými. Mne to ale nevadilo, práve naopak, veľmi sa mi páčili najmä tie "desiatkové" rozprávky, neviem prečo :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zábudlivý Punťo v seznamech

v Právě čtených1x