Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek přehled

Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452128/bmid_zacharias-a-tajemstvi-stribrnych-te-iAv-452128.jpg 4 7 7

Letní dobrodružství, díky kterému poznáte Prahu i strašidla, která tam žijí! Dvojčata Lí a Ráďa se právě přistěhovala do Prahy a cítí se zde trošku ztraceně. Když potkají ducha Zachariáše, který jim nabídne, že je Prahou provede a seznámí je s historií, mají velkou radost. Kdyby jen tušili, že součástí Zachyho průvodcovských služeb bude i osobní setkání s dalšími pražskými strašidly a duchy známých osobností! Inspirujte se příběhem a sami navštivte strašidelná místa pražská! Na konci knížky najdete mapu i typy na procházku.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek. Přihlašte se a napište ho.

Pokorna_Praha
13.05.2021 1 z 5

čekala jsem zajímavé vyprávění pro děti o Praze a dočkala se popleteného příběhu o strašidlech které nemělo hlavu ani patu. Zklamání

pehot
06.01.2021 4 z 5

Moc pěkné čtení pro malé čtenáře. Příběh má "hlavu a patu" a děti se nenásilným způsobem dozví zajímavosti o historických místech a osobnostech Prahy.

eliska0117
16.11.2020 5 z 5

poutavé vyprávění legend staré Prahy nejen pro děti

Knižní novinky (45. týden)

01.11.2020

Kniha Zachariáš a tajemství stříbrných tenisek v seznamech

v dalších seznamech1x

Autoři knihy