Záchrana Smaragdové královny přehled
Vladimir Tumanov

Převody jednotek? Fuj! Soustava rovnic o dvou neznámých? Brrr! Mocniny? No to už vůbec ne! Přesně tohle si myslel Alex – dostával totiž ve škole z matematiky samé špatné známky a připadalo mu, že počítání je pro něho jen ztráta času. Pak ale našel podivnou tužku, která i ten nejtěžší příklad vyřešila, jako když bičem mrská, a v jeho knihovničce se objevila zvláštní pohádková knížka… Když se pak ukázalo, že uvězněnou Smaragdovou královnu z kouzelného příběhu vysvobodí jen ten, kdo dokáže vyřešit čtyři sta podobných lahůdek, Alex a jeho kamarádi Sam a Vanessa se do toho odvážně pustili… jenomže tužka náhle zmizela! Nezbývalo jim, než to zkusit bez ní…... celý text
Fantasy Pro děti a mládež Pohádky a bajky
Vydáno: 2004 , Albatros (CZ)Originální název:
Jayden's Rescue, 2002
více info...
Můj komentář
Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záchrana Smaragdové královny. Přihlašte se a napište ho.
Nové komentáře (5)


Naprosto skvělá kniha, na základní škole jsem jí naprosto milovala, je fascinující, co vše hrdinové v knize dokážou. Vřele doporučuji.
Související novinky (0)
Zatím zde není žádná související novinka.
Citáty z knihy (0)
Zatím zde není žádný citát z knihy.
Kniha Záchrana Smaragdové královny v seznamech
v Přečtených | 58x |
v Doporučených | 2x |
v Mé knihovně | 14x |
v Chystám se číst | 5x |
v dalších seznamech | 1x |
(tato data se aktualizují 1x za hodinu.)
Knihu jsem dostala jako člověk, co matematiku nesnáší. Na základní škole jsem ji zhltla jedním dechem. Moc se mi líbil nápad. Bylo to čtivé a donutilo mě to počítat. Moc pěkné.