Záhadný Spider-Man #05 přehled

Záhadný Spider-Man #05
https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/7462/zahadny-spider-man-7462.jpg 4 7 7

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhadný Spider-Man #05. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Ivan Kučera
10.10.2018 4 z 5

U semic-slovarťáckeho Spider-Mana (ale napr. i u Barbara Conana) sme si tak nejak zvykli (nič iné nám totiž nezostávalo), že sa nedokončovali začaté príbehy a ak sme dokončenie čakali, spravidla sme sa napokon dočkali začiatku úplne nového dobrodružstva. Nie tak šokujúco č. 5, ktoré plynulo nadväzuje na č. 4, na ktorého konci sme sa stali svedkami strastiplnej vyslobodzovacej akcie z pochmúrneho Rykerovho ostrova. A tentokrát pochopíme, o čo šlo, keďže jednotlivé diely mozaiky do seba zaklapnú a všetko dostane zmysel. Spajdy sa tu ocitne zoči-voči dvojici nadprirodzene pôsobiacich záporákov, ktorí s ním nehrajú v rukavičkách a idú priamo a tvrdo na vec. Pozoruhodné každopádne je, že Hydromanovi a Trapsterovi, nachádzajúcim sa toho času v base, krásne a dojemne umožnili tráviť čas za mrežami v ich kostýmoch (wtf?). A práve títo dvaja sa ku koncu pridávajú k pôvodnej dvojici, ktorá ich vyslobodí. Vrhač pavučín tak nestojí proti dvojici, ani proti Sinister Six, ale proti, ehm, Šialenej štvorke (ktorej členom by som rád bol už kvôli názvu). Ťažko povedať, či by to Spider-Man zvládol, o to radostnejšie potom pôsobí správa, že sa na konci stretáva s obľúbeným Submarinerom z trojky. Nebol by to samozrejme horkokrvný princ Namor, aby spojenectvu s Pavúkom nepredchádzala riadna bitka, ale tušíme, že sa z toho zrodí spojenectvo. Príbeh je utnutý v najlepšom a nám nezostávalo nič iné, len si mesiac hrýzť nechty s otázkou, či sa Semic-Slovart pochlapí a príbeh v nasledujúcom čísle dokončí, ale to bude "klasický" Semic-Slovart a v č. 6 príde s nejakým úplne iným.

Kapis
03.02.2014 4 z 5

Naprostá klasika, kdy jsem jako děcko oblizoval výlohy PNS-ek a každý další díl jsem hltal s posvatnou úctou. Zlatý Semic Slovart! Některépasáže jsem dokonce znal nazpaměť stránku po stránce, obrázek po obrázku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záhadný Spider-Man #05 v seznamech