Zahrada v souladu s přírodou přehled

Zahrada v souladu s přírodou
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190568/zahrada-v-souladu-s-prirodou-190568.jpg 5 7 7

Zajímavá a přehledná příručka pro všechny zahrádkáře, kteří chtějí pěstovat zeleninu, ovoce i květiny v souladu s přírodními zákonitostmi. Autorka se v komplexnosti snaží postihnout důležité nejnovější přírodovědné poznatky i praktické zkušenosti, které umožňují pěstovat zeleninu či okrasné rostliny biologicky, bez používání chemických prostředků. V úvodní části jsou soustředěny základní biologické poznatky, které jsou nezbytné k základnímu pochopení principu biologického hospodaření.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zahrada v souladu s přírodou. Přihlašte se a napište ho.

sporran
11.12.2022 5 z 5

Přehledně, jednoduše psaná kniha o zahradě, od začátků zahradničení.

Greenfingers
04.03.2019 5 z 5

Zahrada v souladu s přírodou je takříkajíc biblí všech biozahradníků. Informace, které jsem zde načerpal mě inspirovaly v mnoha směrech a již deset let se nimi řídím.

zelena_zabicka
11.02.2019 5 z 5

Výborná zahradnická knížka. Velmi pěkně uspořádané informace. Dozvíte se nejen, CO máte udělat, ale i laické a podrobné PROČ (jak např. funguje fotosyntéza, jaké je složení půdy apod.) Kniha je velmi čtivá, zajímavá, obsahujucí řadu informací, které na které jsem ani jinde nenarazila. Vhodná i pro začátečníky, neboť vše vysvětluje hezky do detailu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zahrada v souladu s přírodou v seznamech

v dalších seznamech1x