Zápisky z bunkru přehled

Zápisky z bunkru
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267275/mid_zapisky-z-bunkru-267275.jpg 4 52 52

Když se Pán much Williama Goldinga zabydlí v Pokoji Emmy Donoghue, vzniknou Zápisky z bunkru Kevina Brookse, kniha vyznamenaná The CILIP Carnegie Medal za rok 2014, nejvýznamnější britskou cenou pro knihu určenou dětem a mládeži. Šest nešťastníků živoří v podzemním bunkru uvězněno bezejmenným únoscem, jehož identita je stejně mlhavá jako jeho motiv. První se tu ocitne šestnáctiletý Linus, po něm následují devítiletá Jenny a čtyři dospělí. Neznají se, nic je nespojuje. Vystaveni zvůli neznámého trýznitele snaží se společnými silami najít způsob, jak v téhle nelítostné situaci vydržet nucené soužití a hlavně přežít. Když je však únosce začne štvát proti sobě navzájem a nabídne jim, že propustí jednoho z nich za cenu života jiného z vězňů, situace eskaluje. Hra tajemného zločince na Boha začíná...... celý text

Dobrodružné Thrillery Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

The Bunker Diary , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zápisky z bunkru. Přihlašte se a napište ho.

Radecek1976
12.04.2024 5 z 5

Velice silné a těžké čtení

PHochmannova
21.02.2020 5 z 5

Knihu jsem zhltla jedním dechem a tu snůšku za sebou jdoucích, smysl nedávajících slov jsem přelouskala taky :D Nepřínosné, ale neublížilo to.
Mrzí mě ten konec, i když jsem na jednu stranu ráda, že to nekončilo jako každá jiná kniha. Ale to je čistě můj problém.

Osice
15.09.2019 5 z 5

Po dočtení jsem byla rozpačitá z toho, jak kniha skončila. Ale s odstupem času se mi způsob, kterým autor knihu zakončil, zamlouvá víc a víc. Škoda, že není přeloženo víc jeho knih. No nic, asi budu muset zase objednat v originále, i když už knížky nemáme skoro kam dávat:-D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zápisky z bunkru v seznamech

ocenění únosy přežití

Autorovy knížky