Zatraceně málo cigaret přehled

Zatraceně málo cigaret
https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91922/zatracene-malo-cigar-91922.JPG 4 3 3

Zatraceně málo cigaret – studentský literární sborník je na světě! Ani zarytí odpůrci kouření (mezi něž se hrdě počítám) by neměli přehlédnout sborník literárních textů (básní a krátkých próz) Zatraceně málo cigaret (Brno 2009), který pod laskavou patronací doc. Oldřicha Kašpara připravili studenti a studentky druhého ročníku historicko-literárních studií (jmenovitě Barbora Hakenová, Kamila Klímová, Barbora Kubátová, Jarmila Lejčková, Iveta Nováková, Štěpánka Pitterová, Martin Rejman, Romana Vaňková a Lukáš Bína v čestné roli editora svazku). Zajímavá a místy příjemně provokativní směska rozmanitých autorských stylů je doprovázena stejně různorodým výtvarným doprovodem spřízněných talentů (Adéla Vitásková, Petr Wagner, Jiří Žídek, Tereza Rédlová, Terezie Dörrerová, Petr Haken aj.), takže by v žádném případě neměla uniknout Vaší čtenářské pozornosti. Jiří Studený (Dr. Krejzyber) Zdroj: http://www.upce.cz/ff/klks/aktuality/student-liter-sbornik.html... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zatraceně málo cigaret. Přihlašte se a napište ho.

Octavo
17.11.2011

Velmi povedená sbírka. Když byla vydána, šířila se na Univerzitě jako zboží, za které by polovina lidí zabíjela. Sbírka samotná je podle mého názoru hned po Privátu nejlepší, co jsem (alespoň co se týče kvality) četl.

majak
15.11.2011 5 z 5

Mrazivá,depresivní,melancholická,drsná,nekompromisní...ale pravdivá a skvěle zkomponovaná sbírka :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zatraceně málo cigaret v seznamech

Autoři knihy

Lukáš Bína