Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga přehled

Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403888/bmid_zazit-svobodu-kazdy-den-aneb-800-km-ELm-403888.png 3 10 10

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga. Přihlašte se a napište ho.

Emma007
05.12.2019 5 z 5

Kniha mě zaujala natolik, že jsem ji musela přečíst najednou a šla spát až pozdě v noci. :D Příběh je zajímavý od začátku do konce, nechybí zamyšlení nad životem, dojemné chvíle i vtipné momenty. Počet stran hodnotím spíše kladně, nejsou tu tak zdlouhavé pasáže a dočte to i nečtenář jako já. Zaujaly mě především příběhy poutníků a popis, jak autorku a další lidi pouť postupně měnila. Skvělá inspirace pro tuto cestu. Díky!

motorkářka
10.11.2019 5 z 5

Úžasná kniha, která se čte jedním dechem. Je plná inspirativních myšlenek, svižná a vtipná. Vřele doporučuji! :-)

Mufa
04.10.2019 1 z 5

Protože mám pouť v plánu, ráda si přečtu cokoliv, co se cesty týká. Tahle útlá knížka ale zklamala. Nebylo tam téměř nic, co by mi nějak pomohlo. Prostě jen popis jednotlivých dní a setkání s kamarády. Mohl tam být alespoň přehled km v jednotlivých dnech, mapka atd...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga v seznamech

v dalších seznamech2x