Země ve 30 sekundách přehled

Země ve 30 sekundách
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360408/mid_zeme-ve-30-sekundach-YcP-360408.JPG 5 2 2

Připravte se na vzrušující výpravu po zázracích naší planety a prozkoumejte každý centimetr Země. Knížka se věnuje 30 zajímavým tématům, která by žádnému mladému pozemšťanovi neměla uniknout. Vydejte se k ledovým pólům i do vyprahlých pouští, do velehor i podmořských krajin. Poznejte zázraky přírody a dramata odehrávající se na naší neklidné planetě - od výkyvů počasí až k sopečným výbuchům. Spolu s názornými obrázky představuje tato neotřelá badatelská příručka ideální zdroj informací pro všechny zvídavé děti.... celý text

Pro děti a mládež Přírodní vědy
Vydáno: , Mladá fronta

Earth in 30 seconds

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Země ve 30 sekundách. Přihlašte se a napište ho.

milamarus
11.09.2018 5 z 5

Tahle barvami zářící a informacemi napěchovaná knížka pro malé vědátory má ode mě plné hodnocení. Líbí se mi její formát (A5), grafické zpracování témat do samostatných dvoustran (levá=text, pravá=ilustrace) a rovněž chytré členění do menších bloků, které při předčítání neunaví ani velkého čtenáře. Můžete je studovat na přeskáčku, od konce, po chvilkách, a neuděláte chybu. Pomyslnou šestou hvězdičku dělím mezi slovníčky, jimiž každý celek začíná, a autorčin apel k záchraně Země.

CITÁT:
Když se procházíte, přemýšlíte někdy o tom, co všechno se Vám děje pod nohama?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Země ve 30 sekundách v seznamech

v dalších seznamech1x