Žena v mramoru přehled

Žena v mramoru
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177929/bmid_zena-v-mramoru.jpg 4 115 115

Alvira a Willy série

U své přítelkyně, majitelky luxusních lázní, hodlá strávit dobu před zahájením přelíčení hlavní svědkyně, sestra zavražděné známé herečky. Obžalovaným z této vraždy je hereččin snoubenec, pro jehož vinu svědčí všechny indicie. V lázních, kde se hrdinka chce připravit na průběh procesu, se však neočekávaně setkává s domnělým vrahem a jeho chování ji donutí ještě jednou se zamyslet nad svým svědectvím. Zanedlouho dojde v místě k sérii podivných vražd a sama hrdinka, která už tuší, že ve vyšetřování sestřina případu je něco v nepořádku, se ocitne na samé hranici smrti. Psychologicky laděný detektivní román americké autorky se odehrává v luxusním prostředí vyhlášených lázní v Kalifornii.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Egem

Weep no More, My Lady, 1987

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žena v mramoru. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (19)

TerkinKnižnySve
21.09.2024 5 z 5

Stará detektivka, original z roku 1987, u nas vydané v roku 1993, musim povedať, že prave pre tento rok som sa jej trošku obávala.

O to viac ma potešilo, že to bolo jednoducho perfektné.

Zaciname mladou Elizabeth a Leily, ich zivot s matkou vôbec nebol jednoduchý a po incidente s priateľom matky zbalí Leila ich veci a idu na LA skúsiť nový život.

A neskôr je Leila mŕtva a vrahom vyzerá byť jej vtedajší partner Ted, Elizabeth je svedkyňa vraždy (po telefone).

Pred samotným sudom sa stretnú v kúpeľoch spoločných priateľov. Mame tu 7 dospelých osôb spojených priateľstvom a medzi nimi je vrah Leily ale kto to je?

Po rade vrážd za pár v dni v komplexe si nikto nie je nikým istý a my pátrame kto to sakra je?!

Paradna detektivka s psychologickým podtónom.

Lady.Lucrezia
17.01.2024 3 z 5

Kniha se ze začátku vlekla a moc mě nebavila, poté se vcelku rozjela. Asi bych volila jinak název, autorku jsem znala jen podle jména, ale dílem jsem byla netknutá. Zvážím další četbu, zas tak mě to nechytlo.

vladka16
06.02.2023 4 z 5

Není to úplný trhák, ale líbilo se mi to , v budoucnu si zas něco podobného ráda přečtu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žena v mramoru v seznamech