Žila jsem již před staletími přehled

Žila jsem již před staletími
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325283/bmid_zila-jsem-jiz-pred-staletimi-seC-325283.jpg 4 748 748

Úspěšná novinářka Jo Cliffordová dostává za úkol psát sérii článků o metodě návratů do minulosti – probouzení vzpomínek na minulá zrození pomocí hypnotického transu. Když přichází jako skeptik do ordinace zkušeného psychiatra, který tyto návraty provádí, netuší, že tím uvede do pohybu lavinu vzpomínek na svou dřívější existenci – lady Matyldy z Hay, středověké šlechtičny, která prožila svůj život ve Walesu za vlády krále Jana.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro ženy
Vydáno: , Brána

Lady of Hay , 1986

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žila jsem již před staletími. Přihlašte se a napište ho.

Maciiik
23.03.2024 2 z 5

Ačkoliv tenhle druh knih mám ráda, tohle mě nebavilo. Příliš rozvláčné, a hrdinka mi vůbec nebyla sympatická.

ElfkaEleanor
01.02.2024 2 z 5

chaotické... opakující se scény... nelogické chování hlavní postavy a absurdní vyvrcholení... Dvě hvězdy za minulost, sugestivní popisy prožitku hrdinkyve středověku. Ale přítomnost to prohrála na plné care.

devildeny
09.11.2023 4 z 5

Kniha se mi četla dobře a bavila mě. Jediné, co mě vždy trochu zaráží jsou některé nereálné situace v lince současnosti, takže bych to občas zařadilo na žánru sci-fi. Ale jinak se mi historická část opět moc líbila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žila jsem již před staletími v seznamech

v Právě čtených8x
v Přečtených1 213x