Zima bez teba přehled

Zima bez teba
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424635/bmid_zima-bez-tebe-8Nu-424635.jpg 4 177 177

Po smrti milovaného priateľa sa Hanna Clitheroeová ukrýva pred svetom. Jej nový domov – Kernow House v Cornwalle, ktorý zdedila po starej mame – je na tento účel ako stvorený. No je tu aj niekto iný, kto si myslí, že Kernow House, ležiaci len kúsok od mestečka Pethporro, mu má podľa práva patriť. Raphael Tregar, nepredvídateľný muž so zlou povesťou, sa Hanne veľmi rýchlo dostane pod kožu. Navyše Hannu dobehnú starej mamine tajomstvá z minulosti a cíti sa stratenejšia než kedykoľvek predtým. S príchodom zimy je však čoraz viac jasné, že Vianoce nebude tráviť sama.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Winter Without You , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zima bez teba. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
18.02.2024 4 z 5

Krásný zimní příběh plný romantiky, zasněženého Cornwallu, ovcí a tajemství.Je pravda, že ke konci mi Hannah už celkem lezla na nervy,ale zato Raphael byl úžasný.

Annkag
06.02.2024 4 z 5

Milé čtení které pohladil mou romantickou dušičku a pohrála se s mým libidem. Tetelila jsem se radostí a trocha se zasnila jaké by to bylo zdedit domek v Anglii.

Andynka
03.01.2024 3 z 5

Milá zimní oddechovka.
Občas trochu přitažená za vlasy, taky možná zbytečně překombinovaný příběh. Ale to se u odpočinkové knihy dá opomenout. :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zima bez teba v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x