Život po životě přehled

Život po životě
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501272/bmid_zivot-po-zivote-D4c-501272.png 4 355 355

Americký lékař a spisovatel proslul po celém světě jako významný badatel a spisovatel, který se zaměřil na oblast „smrti“ a zážitků s ní spjatých. Co vlastně nás čeká po smrti? Náboženský pohled předpokládá určitou formu posmrtné existence, kdežto materialisté vycházejí z představy zející nicoty. Důkazy, jež by vyřešily nejspornější otázky lidské existence, však zatím nikdo nepředložil. Zvláštnímu zájmu se proto těší prožitky blízké smrti (NDE). Právě ty Raymond Moody intenzivně zkoumal a dokázal popsat charakteristické znaky, jež je provázejí. Jeho knihy se ihned po vydání v USA staly světovými bestsellery. Autor v nich shrnul vzpomínky těch, kteří přežili klinickou smrt, a došel k pozoruhodnému zjištění – vjemy při umírání bývají shodné a vesměs naznačují možnost jakési další cesty. Lze tato překvapivě přesvědčivá svědectví brát za doklad, že věřící právem očekávají přechod „na onen svět“? Raymond Moody nikomu nepředkládá hotové závěry, ale jeho strhující knihy otvírají prostor lidské naději. (dotisk 2016)... celý text

Literatura světová Duchovní literatura New Age
Vydáno: , Knižní klub

Life After Life, 1975

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Život po životě. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (59)

vlkodlaq
11.09.2024 odpad!

Samozřejmě, kdo chce věřit v posmrtný život, bude knihu brát jako seznam důkazů, ať už tam jsou, nebo ne. Zbytek jsem sepsal v krátké recenzi.

Zemlja
03.09.2024 5 z 5

Taková utěšitelka je to. Kniha plná naděje.

Hoblinka
30.07.2024 5 z 5

Doporučuji všem, kterým odešel někdo blízký.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Život po životě v seznamech

v Právě čtených13x
v dalších seznamech2x