Zločin na Zlenicích hradě L.P. 1318 přehled

Zločin na Zlenicích hradě L.P. 1318
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516919/bmid_zlocin-na-zlenicich-hrade-l-p-1318-GYI-516919.jpg 4 199 199

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zločin na Zlenicích hradě L.P. 1318. Přihlašte se a napište ho.

rafan65
08.06.2024 4 z 5

Pěkná historická kriminálka která je zároveň také dobré čtení pro milovníky dobrodružství. Autor mě osobně moc překvapil, zatím jsem ho neznal a četl jsem od něj jenom tuto knihu.

666Jitka
11.05.2024 4 z 5

Poslední roky je pro spoustu čtenářů historická detektivka velmi oblíbeným čtivem a proto není divu, že takových knih vychází opravdu hodně, skoro jako z běžícího pásu. I z tohoto důvodu bylo fajn poslechnout si příběh, který byl vydán už v roce 1941 a moci ho tak porovnat s těmi vydávanými dnes. Okrajově se příběh několika vražd dotýká skutečných událostí v době vlády Jana Lucemburského, je tedy posazen do první čtvrtiny 14.století, a i když místy zavání tajemnem, je posléze logickými kroky a tak trochu působením Štěstěny záhy, jak jinak než úspěšně, vyřešen. Jak to tak u těchto počinů bývá, člověk si u četby odpočine, užije si popis prostředí, ve kterém se vše odehrává, ale hlavně je zvědavý na to, kdo je vrah a na důvod proč spáchal zločin, více se asi ani od historické detektivky očekávat nedá.

Winster
01.04.2024 5 z 5

Kdo je tajemnym vrahem? Je klicem k objasneni zlocinu i davna minulost? Kdo byl ukladnym vrahem a jske pohnutky ho vedly k tak podlemu cinu!?
Ke to nekdo z panu z okolnich posazavskych hradu, nebo nekdo docela jiny? Tyto otazky jsou pomalu ale jiste rozuzleny v teto napinave detektivce z hradu a tajemnych tvrzi, ukrytych uprostred neprostupnych mocalu krasneho Sazavskeho kraje. Knizka se cte moc hezky, je tajemna a plna prekvapeni. Misni hrady jsou mi celkem zname a proto nsn ich vzdy historie oziva. Dekuji moc s doporucuji k precteni. Ja se do ni uplne zacetl, zvlaste kdyz zacne dej hezky gradovat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zločin na Zlenicích hradě L.P. 1318 v seznamech

v Právě čtených2x