Zločinné vášně přehled

Zločinné vášně https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504173/bmid_zlocinne-vasne-40k-504173.jpeg 4 32 32

Kolekci povídek z pera královny klasické krimi tentokrát spojuje motiv lásky: cit, který může člověka vynést do závratných výšin nebo ho srazit do nejtemnějších hlubin. Smrtící milostný trojúhelník, vražedná žárlivost, touha po pomstě za odmítnutí – příběhy, jejichž pozadí odkrývají mimo jiné Hercule Poirot, slečna Marplová či dvojice dobrodruhů Tommy a Pentlička, představují lásku jako vášeň, z níž se zrodil nejeden zločin.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Povídky
Vydáno: , Kalibr

A Deadly Affair: Unexpected Love Stories from the Queen of Mystery , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zločinné vášně. Přihlašte se a napište ho.

svetlanaLjQX
08.05.2024 5 z 5

Tak Agata Christie je zarukou, ze to bude odsypat a bude to bavit. A naprosto nezklamala. Nadhera

klaraj093
13.03.2024 4 z 5

Krátké a pěkné povídky. Líbilo se mi jak svižné to bylo.

Devorah
09.02.2024 3 z 5

Ačkoliv jsem velkým fanouškem Agathy Christie, musím přiznat, že tato sbírka povídek mi přinesla jedno velké rozčarování.
Není to vyloženě špatná kniha, příběhy s Herculem Poirotem a slečnou Marplovou zvedají laťku vysoko, aby byl poté čtenář sražen z výšin zpět na zem, a to povídkami, ve kterých jde vlastně jen o mezilidské vztahy a nedorozumění. Jsou podány celkem dobře, ale jaksi nemastně, neslaně. Zůstane po nich jen neurčitá pachuť, které se nedokážu zbavit. Bohužel, musím to napsat, ale od královny zločinu očekávám více.

Korunní princezny, Sparrow a další knižní novinky (20. týden)

14.05.2023

Kniha Zločinné vášně v seznamech