Zlodějské ticho přehled

Zlodějské ticho
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474306/bmid_zlodejske-ticho-Gow-474306.png 4 40 40

Jedna je bohatá, druhá chudá. Obě kradou. A jednou se jejich životní osudy spojí... Ivana si dosud nezvykla na samotu ve velkém domě. Dospělé děti žijí v cizině, manžel neustále pracuje. Ona svůj čas nedokáže smysluplně využít, dokud nepotká v obchodě s potravinami mladou Julii. Přistihne ji při krádeži, ale nikomu nic nenahlásí, vždyť i ona sama občas něco menšího přenese bez placení přes pokladnu. Jenže Julie je skutečně na dně a hladoví...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlodějské ticho. Přihlašte se a napište ho.

oluskace
04.02.2024 5 z 5

Knihu jsem ani neodložila. Příběh se mi líbil už od první stránky.. utíkalo to rychle a mě se povedlo trochu vypnout a odpočinout od reality

simca9342
31.10.2023 4 z 5

Život Ivaně zřejmě nedal příliš možností. Asi nejen to je důvod k jejím častým krádežím v obchodech.
Manžel Radek jejího kleptomanického má už "plné zuby."
I když jsou s manželkou bohatí, jeho žena si nemůže pomoct, aby sem tam něco nešlohla. Jeden den ji změní pohled na svůj dosavadní život, když pozná zlodějku Julii.
Julie krade z úplně jiného důvodu, jak má za pár dní Ivana možnost poznat. Manžel se k sice taky nechová hezky, ale Julie na rozdíl od ní nedostává peníze a má všude modřiny.
Jedna krade z hladu, druhá z citového podnětu.

Allla9
12.06.2023 3 z 5

Takový je život. Někdo ho má až moc poklidný, jiný poletuje ode zdi ke zdi. Jde o to, najít si cestu, která ti nejvíce vyhovuje.

Knižní novinky (17. týden)

18.04.2020

Kniha Zlodějské ticho v seznamech