Zlodějský tanec přehled

Zlodějský tanec
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487421/bmid_zlodejsky-tanec-cnX-487421.jpg 5 852 852

Zlodějský tanec série

Syn předurčený vládnout, zlodějka odhodlaná odkrýt pravdu. Nová série od autorky Kronik pozůstalých Když zemře král Ballengerovy říše, jeho syn Jase se stává novým vládcem. Okolní říše však nehodlají tolerovat jeho panování, které se řídí vlastními pravidly. Na obzoru se objevuje mladá královna Vendy, která je odhodlaná vše změnit. Na tajnou misi vyšle bývalou vyhlášenou zlodějku Kazi. Ta když narazí na nového vládce Jase, rozhodne se chopit příležitosti. Oba jsou společně vrženi do vírů událostí, které nemohou ovlivnit.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Dance of Thieves, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlodějský tanec. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (177)

Naylee
08.09.2024 4 z 5

Super knížka, za mě asi lepší než Kroniky pozůstalých. Děj je velmi zajímavý a hned se do knížky ponoříte.

Kenihja
01.09.2024 5 z 5

Krásně vás ti vezme do děje, má to hloubku a konec je že si říkáte "Cože? Co se stalo? Huh? " Musíte mit i druhý díl.. Líbí se mi to mega mocinkyyyy

AlexandraBane
14.08.2024 4 z 5

Kazi a Jase jsem si okamžitě zamilovala. Četlo se to úplně skvěle. Vrhám se na druhý díl

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlodějský tanec v seznamech

v Právě čtených22x