Zmeňte svoju myseľ a váš život sa prispôsobí přehled

Zmeňte svoju myseľ a váš život sa prispôsobí
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434605/mid_zmente-svoju-mysel-a-vas-zivot-sa-p-m2q-434605.jpg 4 1 1

Ako myslíme, tak konáme a takí sme. Myšlienky ovládajú naše emócie, naše vnímanie sveta a prostredníctvom neho vytvárajú celú našu realitu. A ak sa nám realita nepáči, je len jeden spôsob ako ju zmeniť – tak, že zmeníme svoje myslenie. Autorka Karen Casey si to uvedomila pred 30 rokmi počas jedného z najťažších období svojho života. A výsledok? Zmena taká výrazná, že sa rozhodla venovať z veľkej časti tomu, aby aj iným ľuďom pomohla prostredníctvom zmeny myslenia zmeniť ich život. Jej kniha ponúka dvanásť jednoduchých princípov, ktorých uplatňovanie v bežnom živote zmení náš pohľad na každodenné situácie, spôsob, akým v nich reagujeme, a umožní nám nájsť hlbší, zmysluplnejší a pokojnejší prístup k životu aj svetu okolo nás.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zmeňte svoju myseľ a váš život sa prispôsobí. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zmeňte svoju myseľ a váš život sa prispôsobí v seznamech

Karen Casey
americká, 1939
2020  60%Máme presne to, čo potrebujeme
2017  80%Zmeňte svoju myseľ a váš život sa prispôsobí
2020  60%20 vecí, ktoré viem naisto
2021  %Žiť dlho, žiť zanietene: 75 spôsobov, ako vniesť do života pokoj a šťastie