Zmizelé koleje, zmizelá nádraží 3: Elektrické a lanové dráhy, zábavní železnice a další přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505650/bmid_zmizele-koleje-zmizela-nadrazi-3-JgJ-505650.jpg 3 4 4

Výpravná publikace o tratích, které se rozplynuly v historii. Zaniklé železniční trasy skýtají celou řadu zajímavostí, které prozrazují mnoho o době svého vzniku. Jak z místní železnice vznikaly tramvajové dráhy? Kam až vedly úzkorozchodné elektrické dráhy? Co stálo za fenoménem takzvaných pionýrských železnic? To vše se dozvíte v informacemi nabité publikaci, kterou doprovázejí unikátní historické fotografie. A stranou nezůstanou ani populární lanové dráhy, o jejichž podobách se dozvíte první i poslední.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zmizelé koleje, zmizelá nádraží 3: Elektrické a lanové dráhy, zábavní železnice a další. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Most sebevrahů, Jelení vršek a další knižní novinky (47. týden)

20.11.2022

Kniha Zmizelé koleje, zmizelá nádraží 3: Elektrické a lanové dráhy, zábavní železnice a další v seznamech

v Právě čtených1x