Znamenie moru přehled

Znamenie moru
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/544534/bmid_znamenie-moru.jpg 5 136 136

Alchymistova šifra série

Nájdi liek, odhaľ sprisahanie, zostaň nažive. Druhý diel dobrodružnej série plnej tajomstiev, šifier a záhad! V LONDÝNE ZÚRI ČIERNA SMRŤ Christopher Rowe sa po objasnení vraždy svojho majstra vracia do lekárne Blackthorn. Čakajú ho však ťažké časy, v celom meste sa šíri mor a s ním spojený strach. Tajomný prorok predpovedá zánik mesta, pokiaľ sa neobjaví zázračný liek, ktorý skutočne funguje. Na prípravu sľubného lieku je vybraná práve lekáreň Blackthorn, no Christopherovi je zakázané podieľať sa na jeho tajnej výrobe. Keď sa však do lekárne niekto vláme a lekárnika ohrozuje neznámy vrah, Christopher a jeho kamarát Tom sa vydávajú hľadať pravdu na vlastnú päsť. Riskujú pritom vlastný život, aby odhalili temné sprisahanie. Choroba sa však blíži a v stávke je oveľa viac než kedykoľvek predtým... NÁJDI LIEK, ODHAĽ SPRISAHANIE, ZOSTAŇ NAŽIVE Druhý diel dobrodružnej série plnej tajomstiev, šifier a záhad!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Mark of the Plague, 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Znamenie moru. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (27)

Dudasek28
09.07.2024 5 z 5

Miluju AŠ
za mě nejlepší díl série mor byl za mě dobře vykreslený že mě to jako znepokojilo ale zas ne přehnaně moc:-) Melchior byl geniální
A TEN KONEC!!!!
podle mě 10000000000000000000/10

Dudasek28
30.05.2024 5 z 5

(SPOILER) Podle mě nejlepší díl série Melchiora jsem si mega oblíbila oceňuju Selly závěr opět úžasný to že se jako hlava celého plánu ukáže...jsem nečekala další díl potřebuju :-)
(Nutno podotknout že jsem cílovka)

kuruteku
08.05.2024 5 z 5

Tu šifru si musím vyzkoušet, respektive ona vlastně hůl není zapotřebí, je to sloupcovka. Trocha historie, trocha napětí. Zajímavá série.

Knižní novinky (18. června - 1. července)

18.06.2018

Kniha Znamenie moru v seznamech