Zničená přehled

Zničená
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459373/bmid_znicena-3ZH-459373.jpeg 4 309 309

Zatracení série

Nejsem typická dívka. Utíkala jsem tak dlouho před vzpomínkami, které mě pronásledovaly, až se deprese stala mou jedinou společnicí. Žila jsem v temnotě… dokud se Wes Michels nenabídl, že se stane mým světlem. Netušila jsem, že čas nehraje v můj prospěch – že každou vteřinou, která uběhne, se přibližuju ke konci něčeho, co znamená začátek konce mě samotné. Snažil se mě varovat. Slíbil mi všechno, co jen mohl – každičkou chvíli –, ale ani to nestačilo. Někdy, když si myslíte, že je konec, tak je to ve skutečnosti jen začátek. Wes si myslel, že mě může zachránit, ale tím, že mi dal všechno, mě naopak zničil. Protože po jednom jediném polibku, jednom jediném dotyku už jsem nemohla – už jsem nechtěla – být stejná jako dřív. Od té chvíle se jeho srdeční tep stal mým vlastním.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Ruin, 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zničená. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (63)

Knihotyna
21.07.2024 4 z 5

Romantika jako blázen! Několik slziček ukáplo a mnohdy mi nad špičkováním hlavních postav narostl obří úsměv!

Kiersten je 18 a nastupuje na VŠ, má svá skrytá tajemství a traumata a také tajný seznam, který doufá splní. Narazí na Wese, oblíbence školy, kterého zaujme na první pohled. A tak se stane, že právě Wes bude tím, kdo bude vést Kiersten ke splnění jejího seznamu. Ale zvládnou to včas? Neskrývá Wes tajemství, které může zničit vše?

---CO SE MI LÍBILO---
- kniha je opravdu romantická, hlavní hrdinové jsou boží, především Wes :D
- oblíbíte si i vedlejší postavy! - dohromady tvoří parádní tým
- když jsem četla knihu trošku jsem si říkala - "Ty jo, co ti můžou vědět, však je jim 18 a 21!" - no, pak mi došlo, že jsem s manželem od 18 a ve 21 jsme se brali :D - takže hlavní postavy věděly to svoje
- spoustu krásných vět i myšlenek - mnohdy až s terapeutickým dopadem, pokud v sobě nemáte zpracované nějaké téma
- autorka do knihy zapletla vlastní zkušenost (z rodiny) a její poděkování je dojemné!

"Rád bych to udělal, mohl jsem to udělat, měl jsem to udělat ... Život je plný těchhle tří."

Ála1968
16.03.2024 5 z 5

Co to do pr....bylo?Hned od začátku jsem knihu četla s přestávkami, protože jsem přes slzy neviděla.To bylo tak strašně krásný a zároveň smutný, prostě nádhera,dlouho jsem nečetla nic tak emotivního

Kudík
07.02.2024 4 z 5

Po dočtení knihy jsem se vrátila zpět k prologu a říkala si proč....
Autorčino věnování i poděkování je plné emocí, stejně jako příběh Kiersten Roweové a Wese Michelse. Bližší seznámení se se spolubydlící Lisou bylo parádní, hlavně její přístup k lampě a cca 2 modřinám. No a její bratranec Gabe... to byl přítel hodný tohoto titulu. "Sestřičku Angelu" v jistém ohledu Wesovi i závidím.
Děj knihy, od seznamování se, přes plnění seznamu, zdravotních problémů až do trošku moc přeslazeného závěru, měl celkem pozitivní a motivační náboj. Asi není moc jedinců, kteří sami nepřišli osobně, anebo ve svém okolí do styku a boje s nádorovým onemocněním. Kéž by bylo více vítězů, a to nejen "bowlu", jako Wese.

Knižní novinky (47. týden)

15.11.2020

To, co vám v životě chybí, se vždycky ukáže, když to vůbec nečekáte.

Čas pro mě byl tou nejdražší věcí na celém světě, a já jsem jí ho chtěl všechen dát.

To, že potřebuješ pomoct se s něčím vyrovnat, ještě neznamená, že jsi slabá. Opravdoví slaboši jsou v tomhle životě lidé, kteří si nedokážou přiznat, že potřebují pomoct.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Zničená v seznamech

v Právě čtených2x