Žraloci přehled

Žraloci
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286577/bmid_zraloci-yV9-286577.jpg 4 61 61

Niektoré príležitosti prichádzajú iba raz za život. Tá, ktorú dostal Todd Kent, notorický sukničkár a začínajúci mladý bankár, sa nemusí objaviť nikdy. Neuveriteľné sa však stane skutočnosťou a Todda osloví svojrázny majiteľ miliónovej zoznamovacej aplikácie Hook, jednej z najhorúcejších položiek v Silicon Valley, aby mu spoločnosť pomohol uviesť na akciový trh. Todd narýchlo zloží pracovný tím, v ktorom sa prelínajú osudy tých najnepravdepodobnejších spojencov na ceste za životným úspechom. Vo svete finančných žralokov však nič nie je zadarmo a prístup do sféry superbohatých si neraz vyžaduje obetovať veľa. Nekompromisný tlak peňazí sa z pracovne presúva do spálne aj do svedomia. Kto podľahne a kto vydrží? Osudy šiestich ľudí sa spoja, aby sa napokon opäť rozišli.Žraloci sú výstižným pohľadom do života nastupujúcej generácie, ktorá vo svojich rukách drží technologickú aj finančnú moc budúcnosti.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Underwriting, 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žraloci. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (26)

snobold
06.08.2023 3 z 5

Vůbec nevím kdy, jak, proč se mi tahle kniha dostala do mého Kindlu. Vím jen, že mi byla někým doporučena. Bankovní sektor se mi hnusí, sám jsem v něm pracoval a tohle téma je mi silně proti srsti. Přesto jsem u knihy zůstal a dočetl dokonce. Musím uznat, že hned od úvodní kapitoly je kniha celkem chytlavá a i když jsem vůbec netušil o čem kniha bude tak i když pro mě neoblíbené téma tak jsem u ní zůstal. Úvod byl fajn, prostředek knihy trochu slabší a pomalejší a závěr nebo poslední třetina zase celkem uspěchaná, ale mělo to alespoň slušný spád. Dílo mi jen utvrdilo jak si někteří kravaťáci a lidi na vysokých postech v korporátech myslí že jsou bůh ví co, přitom se častokrát jedná jen o slizouny bez špetky empatie. Nejvíc samozřejmě oceňuji myšlenku kariéry/osobního života. Dobré nenáročné čtení před spaním, ale přeci jen bych uvítal, aby byl závěr ne tak otevřený.

kannibal28
05.11.2022 3 z 5

Bankovnictvo pre mna nebola dobra tematika , zaujal ma názov a aj cena bola celkom lacná tak som si ju kupil. Akcie akcie a sex a vulgarity celkom spokojnost

chaera
27.02.2022 3 z 5

Začátek byl velmi slibný. Zajímavé prostředí, děj krásně odsýpá, neustále střídání postav nám dává vhled na situaci hned z několika různých úhlů. Postupně mi to ale začalo připadat zdlouhavé, za nějakých 100 stran uprostřed se děj či vývoj postav nikam neposune a vesměs se opakují stejné scénáře pořád dokola. Ke konci to pak zase nabere spád, ale závěrečné rozuzlení vlastně nic moc nevysvětlí. Konec je otevřený a po chvilce hledání jsem zjistila, že se spisovatelka rozhodla od pokračování upustit a více dílů už nebude. Takže pořádného rozuzlení se nikdy nedočkáme. 3.5/5

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žraloci v seznamech

v Právě čtených4x