Ztracenné přehled

Ztracenné https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524624/bmid_ztracenne-6530199eccb72.png 4 91 91

Kniha pro všechny silné, odvážné a výjimečné ženy, které se na své cestě cítí někdy osamocené; pro ty, které prošlapávají stezky ostatním a dodávají jim odvahu žít po svém. Pro bojovnice, které chrání, pečují a konejší, ale svoje vlastní bitvy bojují samy. Pro vlčice, které vyživují své smečky, ale samy zůstávají hladové.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracenné. Přihlašte se a napište ho.

vercas945
24.05.2024 4 z 5

Ke knize jsem se dostala úplnou náhodou, známá nám ji nechala na prohlédnutí na pár dnů v práci. Stihly jsme ji přečíst všechny tři v kanceláři - je to taková jednohubka :-) Což nemyslím ve špatném slova smyslu, i přesto obsahuje spoustu zajímavých myšlenek, příběhů... Ale na přečtení vám opravdu stačí chvilka a vzhledem k tomu, že jsem zvyklá většinou číst romány (a někdy i dost obsáhlé), není to pro mě asi úplně plnohodnotná kniha, čtyři hvězdy jsou za to, že kromě délky jí vlastně nemám co vytknout ;-)

zorro4
20.05.2024 1 z 5

Myšlenky pěkné, grafika taky, ale jako od knížky za 450 Kč čekám trochu víc než asi tak 100 vět textu. Jestli máte příležitost si knížku půjčit, fajn, ale fakt to nekupujte.

Hanuja
11.05.2024 5 z 5

Knížka, která se nádherně čte. Dočetla jsem ji a začnu zase od začátku. Našla jsem zde myšlenky, které jsem tak úplně neuměla pojmenovat a které krásně do mého života zapadají. Kniha mne nabudila, povzbudila. Často jsem se nasmála. Moc pěkná grafika knihy i ilustrace.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ztracenné v seznamech

v Právě čtených14x