Zůstane to v rodině přehled

Zůstane to v rodině
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473488/mid_zustane-to-v-rodine-D6e-473488.png 4 53 53

Dokonalost je vadná, originalita dědičná. Od autora hitu Dělám si to sám. Martin je nejdražší člen rodiny. Nikoli nejoblíbenější, prostě hodně stojí. Není divu, že mu z finančního polštáře zbyl jen povlak. Měl zrovna nečekané výdaje, ostatně jako každý měsíc. Už několik let. Ještě že má milujícího přítele a psa. Ačkoli i tak mu bývá úzko. Dělá si to sám? Prochází krizí třetinového věku? Hlavně hledět vpřed. Teda nahoru. Jakože na sever. Jeho předci totiž zřejmě vládli Švédsku. Jo, hlavně mířit vzhůru. A psát si o tom deník.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zůstane to v rodině. Přihlašte se a napište ho.

Prey
26.12.2023 2 z 5

Pořád čitelné (podle vzoru pitelné), ale slabší než první díl. Jednohubka.

Rainbowdreamer
30.08.2023 5 z 5

Pěkné oddechové čtení, psáno deníkovou formou. 30 letý gay z pražské Letné pokračuje v lehkém a vtipném komentování svých životních trablů z předchozí knihy Dělám si to sám. První kniha mi přišla možná o chlup lepší než toto pokračování, ale určitě to není na hodnocení o hvězdičku méně. Často hodně dobré hlášky, které mě pobavily. Některé pasáže mě přinutily i vážněji přemýšlet. A oceňuji, jak se celým textem vine autorův láskyplný vztah ke svému partnerovi a k mamince.

Daenerys
29.05.2023 4 z 5

Milé a místy vtipné.

Knižní novinky (19. týden)

09.05.2021

Kniha Zůstane to v rodině v seznamech

v Právě čtených3x

2017  67%Dělám si to sám