Zvládněte režim Av digitální zrcadlovky Canon - Dostaňte nastavení clony pod kontrolu přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216830/mid_zvladnete-rezim-av-digitalni-zrcadlovky-canon-dostante-nastaveni-clony-pod-kontrolu-216830.jpg 0 0 0

V této e-knize najdete vše, co jste se zatím nevěděli o správném nastavení clony na zrcadlovce Canon EOS. Autor jako zkušený učitel fotografování zná problémy začínajících fotografů - čerstvých majitelů DSLR Canon. Vše, co jste se zatím nedozvěděli o správném použití clony naleznete v této e-knize. Formou jednoduchých cvičení a obrázkových postupů "krok za krokem", pochopíte všechny účinky clony na fotografii. Bez zbytečné teorie a složitého vysvětlování. Autor se s vámi podělí o tipy a triky při použití clony v každodenní praxi - snadno pochopíte, jak bez problémů dosáhnout portrét s neostrým pozadím a naopak, při krajinářských motivech, aby byl ostrý každý detail. S vědomostmi a zkušenostmi z této e-knihy už budete umět správně odpovědět na otázku: Jaké clonové číslo máte na vaší digitální zrcadlovce Canon nastavit?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvládněte režim Av digitální zrcadlovky Canon - Dostaňte nastavení clony pod kontrolu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zvládněte režim Av digitální zrcadlovky Canon - Dostaňte nastavení clony pod kontrolu v seznamech