Zvolil si klince přehled

Zvolil si klince
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339064/bmid_zvolil-si-klince-NeM-339064.jpg 5 2 2

Nová kniha od známeho autora Maxa Lucada, ktorá v sebe nesie silné veľkonočné posolstvo. Postojte na hore Golgota. Prejdite prstom po dreve a vtlačte si do dlane klinec. Okúste pachuť octu a pocíťte na čele škriabanie tŕňov. Dotknite sa zamatovej pôdy nasiaknutej Božou krvou. Nech nástroje mučenia rozpovedia svoj príbeh. Načúvajte, vravia, čo spravil Boh, aby si získal vaše srdce.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvolil si klince. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

archandelka
30.08.2024 5 z 5

"Počet Ježišových proroctiev, že tri dni po smrti vstane z mŕtvych: tri.
Počet apoštolov, ktorí počuli proroctvo: všetci.
Počet apoštolov, ktorí čakali pri hrobe, aby videli, či spraví, čo predpovedal: nula."

Autora registruji na trhu duchovní literatury už docela dlouho, ale dlouho se mi do ruky nedostala žádná jeho kniha. Když jsem v knihovně objevila tuto knihu, řekla jsem si, že je čas. Ale upřímně jsem nic nečekala. O to větší bylo mé překvapení. Krásné, hluboké, geniální myšlenky, které pro mě byly velkým obohacením, a má velmi nečekané pohledy na celý příběh ukřižování.
Určitě to nebyla poslední kniha Maxe Lucada, kterou jsem četla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zvolil si klince v seznamech