Zvyšte své finanční IQ přehled

Zvyšte své finanční IQ https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79055/zvyste-sve-financni--79055.jpg 3 37 37

Kniha Zvyšte své finanční IQ dále rozvíjí inspirativní myšlenky, které Robert T. Kiyosaki předložil čtenářům ve svém světovém bestselleru Bohatý táta, chudý táta. Autor jasně ukazuje, že základem toho, aby se člověk stal úspěšným a bohatým, nejsou vlastně peníze, ale je to především správný způsob uvažování, tedy rozvíjení různých typů inteligence v oblasti financí. Autor používá příklady z vlastního života a jednoduchou a přístupnou formou seznamuje čtenáře s úskalími dnešního světa byznysu, jenž se právě v současné době ocitl ve značně krizové situaci, kterou Kiyosaki už dávno předvídal. Proto je tato kniha velmi aktuální a nabízí čtenáři možnost vykročit na cestu vedoucí ke změně myšlení, postoje, a tím i celého životní stylu – na cestu vedoucí k bohatství.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Rich Dad's Increase Your Financial IQ: Get Smarter with Your Money

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvyšte své finanční IQ. Přihlašte se a napište ho.

michalkvarda
30.03.2024 odpad!

za mě velice špatná kniha, vůbec neví o čem mluví jsou to jen jeho názory. Které nejsou ve většině případů pravdivé.

Prince_of_book
20.02.2023 3 z 5

Klasická Kio-kniha která vykrádá všechny ostatní, které kio napsal(nebo je vykrádána všmi ostatními). V knize najdeme pár myšlenek, které Kio nikde neměl, ale jinak je to pořád ta samá (ač velmi čtivá) omáčka.

6/10

primavit
17.04.2019

Za mě Kiyosaki parádní, nadčasová, čtivá záležitost. Tato kniha není vyjímka

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zvyšte své finanční IQ v seznamech