Cas_s_knihami

recenze

Cena za rozkoš (2013) 5 z 5 / Cas_s_knihami
Cena za rozkoš

Už po dočítaní prvej časti som vedela, že nebudem dlho odolávať a siahnem po druhej časti tetralógie bratov Maclachlanů.

V plnej paráde sa predstavil najstarší brat Stephen, ktorý si ma získal hneď neodolateľnou charizmou, sexepílom a dravosťou. On vedel aký vplyv ma na ženy, ako ich potešiť. Playboy, ktorý nemá záujem o rodinu až kým nepochopí jednu dôležitú vec.

,,Jsi blázen, jestli si myslíš, že se tě bude osud ptát. Až přijde ta pravá, ukradne ti srdce, klid i spánok.,,

Spomienky sa nedajú vymazať síce by to bolo Stephenovým prianím, ale mal smolu Počas čítania som mala chuť ho pár krát prefackať ale po tom? snažil sa silou mocou vyžehliť a vyliečiť rany, ktoré Niké spôsobil nie len na duši alebo aj na tele. Dojemné, romantické , srdcervúce

Ak máte radi silné ženské hrdinky, ktoré vás nakopnú tak v tomto príbehu ju nájdete. Niké.Zbožňovala som ju !!! To ako ona sa postavila všetkým problémom bolo odbivuhodné. Nevzdať sa vydržať , bojovať!!!

Užila som si celý príbeh, to napätie bolo výborné a záver prekrásny! Dvojica Stephen a Niké mi maximálne sadli a to nehovorím o vedľajších postavách, kroré boli dokonalé!! Babičky v príbehu nemali chybu

Príbeh obsahoval všetko lásku, nenávisť, napätie, túžbu, priateľstvo, odvahu, silu, vieru, nádej a intrigy veľa veľa intríg!!!!

Teším sa na pokračovanie keďže prológ skončil veľmi zaujímavo 5/5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Jen jednou si dovolila Niké hodit za hlavu logiku a zodpovědnost, která řídila její dosavadní život. Jen jednou dovolila rozkoši, aby vedla její rty, ruce, tělo… Vystřízlivění ale přišlo příliš brzy. Niké věděla, že okouzlující pr... více