Cas_s_knihami

recenze

Záměna (2012) 4 z 5 / Cas_s_knihami
Záměna

Na príbehu ma najviac zaujala zápletka. Tešila som sa hlavne na rozuzlenie hriešnej zámeny.

Autorkin štýl písania mi sadol ale v prvej polovici som bojovala s príbehom. Hlavným dôvodom bola hlavná hrdinka a jej povaha. Nesadla mi povahovo bola veľmi utiahnutá hanblivka. Mužské postavy boli . Čo musím uznať bola výborná kombinácia utiahnutej Vivien s hriešnym, zmyselným Ryanom. Od príbehu som očakávala napätie, vášeň, intrigy, drámu a lásku a aj som ju dostala!

Druhú polovicu knihy som zhtla na posedenie!!. Okrem zápletky sa mi veľmi páčilo ako vykreslila autorka Vivien a jej vzhľad. Ženy plnších tvarov v príbehoch zbožňujem!!!!! Nemôžem nespomenúť babičku, ktorá napriek svojmu veku a zdraviu bola veľmi podarená a išla s ,,módou,, a druhým obľúbencom bol Ryan. Autorka mu dala zmyselnosť a charizmu, ktorej sa nedalo odolať.

Ryana si v úvode zamilujete a v závere si budete priať aby ste boli na mieste Vivien

Pikantné scény neboli prehnané, boli veľmi spaľujúce a vášnivé. Dotvárali to správne napätie počas čítania.

Mám jednu výhradu a to, žeby som prijala viac informácií o hlavných postavách aby som sa vedela viac vžiť s príbehom.

Záver knihy bol čerešničkou na torte kde si ma Ryan ešte viac získal som rada, že sme sa čo to dozvedeli aj o zvyšných bratoch a ja sa teším na pokračovanie príbehu

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Drobná překladatelka Vivien se celý život řídila chladnou logikou a práci prokládala péčí o svou jedinou žijící příbuznou. Když se však dostane do neřešitelné situace a musí zaplatit babičce operaci v soukromém sanatoriu, sáhne po... více