Hippie diář

recenze

Sdílení: Diář 2014 (2013) 5 z 5 / Morisa
Sdílení: Diář 2014

Jen jak se Coelhův Diář na rok 2014 objevil, musela jsem si ho pořídit – doma už jich mám několik, takže ani Sdílení mi nesmělo chybět.

Na těchto diářích prostě nejvíc miluju ty ilustrace, tu jejich barevnost, jistou vkusnou přeplácanost a takovou tu kouzelnost. Když tím diářem listuju, říkám si, že tak nějak bylo Alence v říši divů – hodně barev, trocha psychedeliky, velké kytky, všechno hrozně happy a pozitivní. No dobře, možná mi to nepřipomíná Alenku v říši divů, ale spíš nějaký houbový experiment. Zkrátka těch ilustrací se nemůžu nabažit.

Každý měsíc v diáři má svou barvu a svoje pojmenování. Třeba takový listopad je červený a je Zkušenost. K jednotlivým měsícům, stejně tak jako jméno a barva, patří i citáty – citáty z Coelhových knih.

Jenže citátů je diář doslova plný. Na každé dvojstránce najdeme jeden z některé z populárních autorových knih. Ten by nám měl pokaždé, když se do diáře podíváme, když si jdeme zapsat informaci, nebo zkontrolovat program, něco připomínat. Ponaučením, radou, potěšením, inspirací, motivací – tím vším je diář na nadcházející rok protkaný.

Sdílení – Diář 2014 od Paulo Coelha mi jednoduše udělalo velkou radost. Je to praktická a užitečná věc, která ale potěší jak oko, tak i duši. Příštího roku už se nemohu dočkat.

Sdílení: Diář 2014 Sdílení: Diář 2014 Paulo Coelho

Diář s citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha má tentokrát za hlavní téma „sdílení“ a obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které pronášejí postavy jeho četných románů, včetně toh... více