Londýn, nestvůry, čas

recenze

Jenom nestvůra (2022) 5 z 5 / _books._.by._.m
Jenom nestvůra

Tohle bylo skvělý! Já jsem úplně uchvácená. Nutně potřebuji další díl. Ne, že by to skončila nějak moc otevřeně, ale ještě se nechci loučit s postavami a hlavně jsou tam věci, které nutně potřebuji vědět jak budou dál.

Naše hlavní hrdinka, Joan Huntová, je nestvůra. Nestvůry dokáží lidem krást čas, aby mohly cestovat napříč časem. Nick, do kterého je Joan zamilovaná a ona mu také není lhostejná, je lovec nestvůr. Stane se něco hrozného a Joan s Aaronem Oliverem musí spolupracovat a vycestovat skoro o 20 let zpět. Oliverovi a Huntovi spolu nevychází zrovna dobře a tak to pro oba ze začátku bude utrpení. Ale spolupracují a to je hlavní.

Já jsem doopravdy nadšená. Je zde takový menší milostný trojúhelník, ale není to tak najevo. Joan je skvělá a moc mě bavila. Nick nedostal zas tolik prostoru a proto já tíhnu k Aaronovi. Aaron je úplně boží. Sledujeme velký vývoj jeho postavy a musí si ho zamilovat snad všichni. Všechny postavy, které v knize byly, byly skvělé. Knížka je plná zvratů a akce. Doopravdy se nenudíte. Cestování časem je zde skvěle pojmuto. V těch začátcích mi to trošku připomínalo Lokiho (seriál). Londýn v roce 1993 a i dříve, to jak to bylo propojené s uměním

Já nebyla schopná knížku odložit a už hodně dlouho se mi nestalo, že bych za den, spíš za 2 hodiny, přečetla 140 stran. Moc bych chtěla autorku potkat a zeptat se jí, jak tohle prostě dokázala, protože to je prostě něco

Jenom nestvůra Jenom nestvůra Vanessa Len

Mělo to být dokonalé léto. Šestnáctiletou Joan pošlou do Londýna, aby tam strávila prázdniny s výstřední rodinou své zesnulé matky. Podaří se jí získat práci, která ji hrozně baví, a když ji ještě fakt pěkný kolega Nick pozve na r... více