Osud hněvu a plamene

recenze

Osud hněvu a plamene (2024) / Karinsbookland
Osud hněvu a plamene

Nemám asi jedinú výhradu pokiaľ nepočítam začiatok, ktorý pre mňa nebol zaujímavý a ťažko som sa sústredila. Kniha má viac ako 500 strán takže na prvých 80 s kľudom zabúdam a odpúšťam
Romeria kradne šperky pre newyorskú mafiu, ale po určitých udalostiach sa ocitá v novom tele na novom mieste kde spôsobila.. no, určité problémy Romeria sa snaží získať dôveru svojho okolia, podarí sa jej to? Práve od tejto časti som sa do knihy poriadne začítala a s ťažkosťami ju púšťala z rúk.
Dej plynie v jednom tempe, niekomu sa určite bude zdať príliš natiahnutý, ale mňa bavila každá jedna kapitola. Romeria aj Zander si ma získali. On je arogantný, z čoho som mala po celý čas dobrú zábavu a Romeria sa nebojí vyjadriť svoj názor. Chémiu som medzi nimi cítila od prvého stretnutia a časom gradovala Worldbuilding sa odkrýval postupne. Celý príbeh aj zápletka sú originálne a zaujímavé. V závere dostaneme aj nejakú akciu a máme veľmi veľa otázok aj spolu s hrdinami, na ktoré sa dozvieme odpovede hádam už v ďalšej časti. Po prečítaní pár recenzií viem, že môžeme očakávať dobrodružnú výpravu

Za recenzný výtlačok ďakujem @humbook_blogeri @humbook

Osud hněvu a plamene Osud hněvu a plamene K. A. Tucker

Zručná zlodějka Romeria krade šperky pro newyorskou mafii. Po sérii záhadných událostí se však ocitne v říši soupeřících trůnů, válčících elfských společenství a živelné magie. Když se probudí v těle proradné elfí princezny, rychl... více