Recenzia

recenze

Neztrať mapu k mému srdci (2023) 4 z 5 / knihomolka_Boba
Neztrať mapu k mému srdci

Tento príbeh je opradený rúškom tajomstva. Je tam veľmi veľa zápletok, čo mne náramne vyhovuje, pretože sa tam neustále niečo dialo, nebola to nuda.

Aj keď začiatok príbehu ma veľmi neohúril, ďalšia časť bola už oveľa lepšia a potom som už príbeh hltala ako nič.

Musím uznať, že autorka má dobrý zmysel pre humor. Niektoré hlášky boli naozaj úžasné a z chuti som sa zasmiala.

Ako aj v predchádzajúcom príbehu, aj tu máme tajuplného muža, tentokrát s menom Ben. Od začiatku mi bolo jasné, že v jeho živote sa musela stať nejaká tragédia, to čo však príbeh odhalil, som nečakala. Bolo to naozaj veľmi smutné a Ben to mal ťažké.

Páčil sa mi aj Benov návrat do rodnej dediny. Táto scéna bola plná napätia. Čakala som, čo sa bude diať so zatajeným dychom. Opäť tu boli scény, ktoré ma prekvapili, no niečo som aj tušila a nakoniec sa to vyplnilo.

Koniec bol prekrásny. Naozaj mi behali po celom tele zimomriavky, keď som to čítala.

Ešte raz by som chcela poďakovať za možnosť prečítať si túto knihu. Pre ňu mi zostane v srdci zvláštne miesto. Je naozaj plná emócií a krásneho príbehu.

Neztrať mapu k mému srdci Neztrať mapu k mému srdci Hana Repová

Co udělá osud, když vidí děvče bažící po klidu a bezpečí? Zasměje se a pošle jí do cesty pyrotechnika. Lorin svému kolegovi Benovi nikdy nevěnovala moc pozornosti, protože od prvního dne v jejich firmě dával naprosto jasně najevo,... více