S kapkou medu

recenze

S kapkou medu (2023) 4 z 5 / Timčik
S kapkou medu

Dievča, ktoré vďaka klamstvu zažije asi najväčšie dobrodružstvo svojho života. Dostáva zaujímavú ponuku pracovať ako redaktorka a napísať príbeh, musí však nechať školu, a spolu s kolegom sa vybrať do Grécka.
Vďaka svojej zvedavosti a neústupčivosti sa spoznáva s Tonym, ktorý je vojak, psovod, s výcvikom ako sa patrí. Vďaka nemu spoznáva nielen okolité Grécko, ale aj sama seba, a situáciu, v ktorej sa ocitla. Akokoľvek jej chce pomôcť, jeho výcvik má prednosť. Napriek tomu je tam nádej na nejaký ten románik. Mierna krimi zápletka tomu dodala šmrnc.
Spolu s Eleni sme spoznávali krásy Grécka, ostrova Kréta, Santorini, pláže, miesta, letnú a vzrušujúcu atmosféru.
Jediné, čo musím vytknúť je ten useknutý koniec, rada by som vedela, čo sa bude diať ďalej :/
Pekná oddychovka, ktorá zavedie čitateľa do krásnych miest Grécka, nebude sa nudiť, keďže stále sa niečo deje, nechýba zaujímavá zápletka a samozrejme aj nejaká tá láska ;)

S kapkou medu S kapkou medu Helena Žáková

Tajemný příběh vojáka a ztracené dívenky, který měl zůstat neobjasněný. Nešťastnou náhodou na něj naráží dvacetiletá Eleni, Češka s řeckými kořeny, která si ráda přibarvuje skutečnost. Svou nevinnou lží si úplně převrátí život nar... více