Temnoty hlubin

recenze

Temnoty hlubin (2024) 4 z 5 / srdce.knihomolk
Temnoty hlubin

Temnoty hlubin... Fantasy od české autorky které vás neuvěřitelně překvapí. Kateřina Ševčíková je důkazem toho že i český autoři umějí psát úžasná fantasy díla.

Chvilku mi trvalo než jsem se pořádně začetla ale za to jsem se od potom od děje nemohla odtrhnout.

Dej se točí okolo dvou hlavních hrdinů které už mizeme znát z prvního dílu, Jaela a Nou. Jsem hrozně ráda že autorka vybrala zrovna je proroze jsou my nejoblíbenější z minulé knihy. Nou je za mě hrozně dokonalá a zajímavá hlavní hrdinka, snad ještě lepší než v prvním díle. Dej byl vyloženě napínavý a občas i velmi usměvavý což velmi odcenuji.

Hrozne se mi líbila vizuální stránka knihy, nejenom obalka ale hlavně ta mapa. Ta byla opravdu dokonalá a velmi mě překvapila.

Ubírám jednu hvězdičku za to ze jsem se nemohla hned začíst ale jinak doopravdy velmi doporučuju.

#humbookblogeři

Temnoty hlubin Temnoty hlubin Kateřina Ševčíková

Volné pokračování slovanské fantasy Přízraky noci. Na rugijském knížecím dvoře si všichni myslí, že Noyiným posláním je bavit hudbou vybranou společnost. Nikdo netuší, že ve skutečnosti pracuje jako špeh pro odboj. Noa ví, že by ... více