Temnoty hlubin, recenze

recenze

Temnoty hlubin (2024) 5 z 5 / katerina1237
Temnoty hlubin

Já nemám slov… to bylo tak úžasné, promyšlené, napínavé, nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Sice byl začátek trochu pomalejší, ale pak to šlo samo
Dozvídáme se více o postavách, o jejich minulosti a také nové souvislosti. Tento díl je takový více politický, ale objevují se tam nové úkazy slovanské mytologie a to mě na tom hodně bavilo. Autorka si toho musela mnoho nastudovat a s její fantazií to vytváří překrásné dílo, co budu jen všem doporučovat. Má skvělý styl psaní a dost se vyžívá v brutálních popisech bojů a nepříjemných záležitostí, tady tomu není jinak, chvílemi jsem dokonce musela přestat číst, abych to vstřebala
Většinu zvratů jsem nečekala a konec mě zase překvapil, nejdříve jsem nic nechápala, a když mi to došlo, seděla jsem jen s otevřenou pusou.
Romantická linka je vykreslená hezky a věrohodně, úplně to miluju
Postavy mi byly sympatické a byla jen radost o nich číst, nějak mě moc neštvaly a to hned zlepší náladu
Doufám, že bude autorka psát dále a je mi jedno, jestli z tohoto světa, nebo něco úplně jiného, přečtu si to určitě všechno!
A ta poslední věta v příběhu? Co to jako byloooo?! Potřebuji vysvětleniiiii

Temnoty hlubin Temnoty hlubin Kateřina Ševčíková

Volné pokračování slovanské fantasy Přízraky noci. Na rugijském knížecím dvoře si všichni myslí, že Noyiným posláním je bavit hudbou vybranou společnost. Nikdo netuší, že ve skutečnosti pracuje jako špeh pro odboj. Noa ví, že by ... více