Že by autorka nabrala druhý dech?

recenze

Vila v Itálii (2024) 4 z 5 / MamaKnihomolka
Vila v Itálii

Je libo čerstvé domácí těstoviny na všechny způsoby, k tomu limoncello z citronů Amalfi, a jako sladkou tečku cannoli nebo sfogliatelle? To vše a ještě víc můžete mít. Slunečná atmosféra pobřeží Amalfi, Positana a dalších míst Itálie vás naprosto pohltí.

Za mě velmi povedený díl. Oproti posledním dílům jako kdyby autorka nabrala druhý dech.
Možná to i zajistily všechny postavy, které byly tak nabité energií a optimismem což prostě teď na léto chcete!

Lia se svou originální prací, smyslem pro barvy a humor se mi moc zamlouvala. To jak byla svá a nehodlala ustoupit ani věčně podezřívavému a zarputilému Raphovi, který se sice jen snažil chránit svou rodinu, ale zároveň se jí začal i nechtěně odcizovat a stále stavěl jen zdi, které ale Lia dokázala bezprostředně zbortit.

Tuto odpočinkovou letní romanci rozhodně doporučuji všem milovníkům Itálie, romantikům nebo těm, kteří si zkrátka potřebují odfrknout u knihy se skvělou letní atmosférou.

Tip!
Určitě si během čtení vyhledávejte fotky. Máte pak z příběhu mnohem větší požitek.

Vila v Itálii Vila v Itálii Julie Caplin

Lia vždy snila o tom, že navštíví tyrkysově modré pobřeží Amalfi. Tenhle její sen ale nikdy nezahrnoval setkání s vlastním otcem, o jehož existenci neměla ani tušení. Teď však stojí před branami nádherné vily v Itálii, do které ji... více