ŽIJ!! Nejsme cestovatelé v čase, kteří dostávají další šance udělat něco lépe ..

recenze

Uvidíme se včera (2024) 4 z 5 / insta.kniha
Uvidíme se včera

"Pod povrchem se skrývá tolik věcí, které většina z nás běžně nevidí."

Začtení se do příběhu bylo rychlé a to i díky vtipu a situacím, které se staly. Celkově vtipné a hlubší scény se navzájem vyvažovaly a nevznikl tak hluchý moment. Časové smyčky tomu všemu dodávaly napětí a abych se přiznala, několik otazníků jsem měla až do konce příběhu. To mi však neubralo na radosti ze čtení. Co se mi líbilo, bylo pomalé tempo, kterým se vztah mezi oběma protagonisty vyvíjel, Barrett a Milese si zamilujete. Ona má silnou osobnost, skvělý smysl pro humor. Uvnitř je však zraněná. On je naproti tomu rezervovaný a tichý typ, který je plný obav o svou rodinu.
Bylo hezké vidět, jak se oba v průběhu posouvají a jak nakonec vše dopadne.

Příběh, během kterého můžete vypnout, ale jedno poselství tato kniha měla a to: ŽÍT. Nejsme cestovatelé v čase, kteří dostávají další šance udělat něco lépe ..

Uvidíme se včera Uvidíme se včera Rachel Lynn Solomon

Navždy spolu? Pokud se nedostanou z časové smyčky, je to dost možné... Barrett Bloomová doufá, že ji na vysoké čeká nový začátek. Ale hned 21. září, první školní den, se všechno pokazí. Dostane se do křížku s chytrolínem Milesem,... více