Díky za každé nové ráno

Díky za každé nové ráno https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145/bmid_diky-za-kazde-nove-rano-th1-145.jpg 4 359 359

Novela známé autorky a scenáristky vypráví o problémech hlavní hrdinky Olgy, která touží po lásce, ráda flirtuje a bojí se, že z ní nic nebude... Vtipný příběh se stal předlohou pro stejnojmenný úspěšný film, jehož scénář napsala sama autorka a který sklidil řadu prestižních ocenění.

knihomolka.olga
05.05.2024 4 z 5

Autorku mam moc rada, pro jeji nadhled, vtipnost a ze na vsechno nahlizi pozitivne. Knizka byla fajn, libil se mi i film.

adela2230
14.03.2024 3 z 5

Tahle knížka mi moc nesedla. Naštěstí není první, takže vím, že píše dobře a každý si najde své.

Bell@
01.03.2024 2 z 5

První kniha od Haliny Pawlowské, kterou jsem četla, mě příliš nebavila. Autorčin styl vyprávění mi není příliš blízký, i když se kniha četla celkem dobře. Další knihu už si asi nepřečtu, není to můj šálek kávy..

Nelasp
05.09.2023 5 z 5

Lehká a zábavná kniha s humerem a ironií autorce vlastním...

Astrid23
19.07.2023 4 z 5

příjemné lehké počteníčko, člověk se i párkrát nahlas zasmál

Johhanka79
24.05.2023 3 z 5

Halinu mám ráda. Tahle knížka, ač ceněná, mě nevzala za srdíčko. Přišla mi o ničem. Tři hvězdičky.

vodovodnice
26.02.2023 2 z 5

Asi styl psaní paní Haliny není pro mne.
Přitom, když s ní někde vidím rozhovor v tv, tak mi její humor celkem přijde fajn.
Každopádně jsem našla v knihobudce první vydání této knížky (překvapilo mne, že byla tahle knížka vydána dokonce několikrát) a protože jsem od paní Haliny nikdy nic nečetla, tak byla ráda, že jsem na ní narazila a mohla okusit, jestli by se mi knížky od paní Haliny líbily.
Knížku jsem zařadila do "záchodové literatury" a takto jsem jí přelouskala, ale buhužel mne ani moc nebavila. Vlastně jsem jí přečetla jen proto, že je knížka tak tenká a četla jsem jí po kouskách, ale i když jsem se snažila, vůbec nic moc jsem z toho neměla.
Asi tahle autorka prostě není pro mne.

twigxi
05.12.2022 5 z 5

Vzdycky se mi moc libil film a konecne jsem se dostala ke knizni predloze. Prestoze je s filmem totozna, kniha me moc bavila. Krasne napsano.

Nicolka77
17.06.2022 3 z 5

popravdě jsem hodně ovlivněna filmem, na jednu stranu díky za něj.. v jménech bych se asi ztrácela v knížce pár jmen jinak než ve filmu , na druhou stranu filmové zpracování mi přišlo lepší a ..ale je to fajn oddychovka na den maximálně 2 :)

Pengi
09.02.2022 odpad!

Tohle mi absolutne uniklo, nikdy bych nevěřila, ze dam nějaké knize nula, ale stalo se

Stanas513
12.12.2021 3 z 5

Takové neučesané vzpomínky na dětství a mládí by mohl mít kdekdo. V mnoha věcech mám i já podobnou zkušenost. Ale psát o tom asi nebudu :-)

mss
13.10.2021 odpad!

Tak já nevím, jestli jak jsem starší, tak mám větší nároky. Ale tohle se mi četlo těžce. Sice lehce a rychle, ale děj mě neuvěřitelně nudil a nedočkala jsem se chvíle, která by knihu pro mne zachránila. Bohužel, nedoporučila bych, ani se k ní sama znovu nevrátím. Ale tisíc chutí, tisíc názorů.

Evča K.
06.10.2021 2 z 5

Kniha se mi moc nelíbila, nějak jsem se do ní nemohla začíst a ani mi nepřišla moc vtipná.

adelinka
29.05.2021 4 z 5

Ja som si myslela, že som to už čítala, ale zistila som, že som to videla ako film. A to sa mi už vybavovali postavy z filmu. Ale pobavilo.

baji42
29.05.2021 4 z 5

Autorčina nejlepší kniha.

PetraBery
22.02.2021 3 z 5

Od autorky moje první přečtená kniha, film jsem neviděla, takže nemám možnost porovnat. Krátký oddechový příběh Olgy, střípky z jejího života podané lehkou čtivou formou. Občas jsem se ztrácela v čase, možná zkusím od autorky i jinou knihu.

palka452
02.02.2021 5 z 5

Vtipné velmi

Marioneta.Peck
15.01.2021 4 z 5

Odpočinkové čtení pro zasmátí. Ideální na cesty do MHD.

Katrinreading
26.11.2020 5 z 5

Tohle už je taková klasika, která mě baví i po letech.

Radovan_R
24.10.2020

Pěkná kniha. Vzhledem k filmu mi přišla značně útlá, ale nijak to nevadí. Jako oddychovka je skvělý kousek, film, který se mi velmi líbil, to krásně připomene.

Halina Pawlowská
česká, 1955