Srdce z Vysočiny

Srdce z Vysočiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9572/srdce-z-vysociny-9572.jpg 4 115 115

Contessa Delgadová má podezření, že její skotský strýc podporuje skupinu mužů, kteří se chystají svrhnout krále Jakuba II. Teprve až osvobodí sira Revana Halyarda z vězení, kam ho uvrhl její poručník, uvědomí si obsah celého spiknutí a dojde jí, kam až bude strýc ochoten zajít, jen aby ji umlčel a získal její nemalé dědictví. Když Revan Contessu unese, dívka se stane jak jeho válečným spojencem, tak i rukojmím. Přestože mu nechce důvěřovat a ze všech sil se snaží potlačit city, které v ní probouzí, nemůže popřít, že jim hrozí podobný osud. Nezbývá nic jiného, než se pokusit uniknout zrádcům, kteří se je snaží zničit, a riskovat vlastní život kvůli králi, zemi - a také sobě.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Highland Hearts , 2002

petraj30
10.12.2019 4 z 5

Řekla bych, že tohle byla jedna z těch povedenějších knih od HH, ale samozřejmě bych měla nějaké výtky - jako vždy.
Tess jsem si hodně oblíbila, stejně tak Revana, jen mi u něj na konci vadila jeho nerozhodnost a to, že se chopil příležitosti a utekl, což mě celkem zklamalo.
V závěrečné kapitole to bylo celkem úsměvné a velmi mě potěšila malá lest příbuzných.
Kniha byla pěkně napsaná, čtivá a napínavá bez hluchých míst. Sice to není ten top, ale tenhle příběh řadím mezi ty lepší

LilianaFalcon
18.06.2019 4 z 5

Autorka to umí i líp, ale úplně špatné to nebylo. Nebo aspoň první půlka byla super.
Pak mi trošku začala vadit hrdinova hrdost, pro kterou jsem neměla pochopení.

Arsi
30.04.2019 2 z 5

Taková odychovka. Žádné veledílo, ale šlo to.

Terisek99
04.02.2019 4 z 5

Trošku slabší čtení, ale i tak dobrá.

Ivusak7
27.06.2018 5 z 5

Další ze skvělých příběhů od této autorky. Revan a Tess jsou skvěle se doplňující pár. Poutavý příběh od začátku až do konce

DUNIKO
06.02.2018 4 z 5

Zbytečně dlouhé a upovídané.Podle mě ma lepší ale musím říct že se mi Tessa vážně moc líbila.

Edice
05.07.2016 5 z 5

Mě osobně si kniha získala již první stránkou, nad kterou jsem se musela upřímně zasmát. :) V knize jsem nalezla dostatek vzrušení, dobrodružství, napětí, milování a mimo mnoha jiného i vtip. Považuji za důležité, aby mi obě hlavní postavy příběhu byly charismatické a zde to platilo jak u Tess tak u Revana a to je jedna z věcí, kterou velice oceňuji. Kniha mě opravdu bavila a četla se takřka sama. Konečně kniha z tohoto odvětví, která měla pro mě ten správný říz - dostatek akce propojené s pocity hrdinů zasazené do skvělého časového období a místa. Moc se mi líbili i rozhovory, které mi přišly přirozené a dobře poskládané.

Knihu s čistým svědomím doporučuji. ;)

biki
21.03.2016 5 z 5

První kniha, kterou jsem od této autorky četla, a byla jsem nadšená. Co se týče hodnocení, tak bych v podstatě opakovala to, co napsala níže havrmoni.
H.Howell se tak přiřadila k mým nejoblíbenějším autorkám. I když ani ona se nevyhne slabším chvilkám, přesto většina jejích knih patří k těm lepším v rámci žánru.

havrmoni
06.01.2016 5 z 5

Budu se opakovat,ale nádhera. Od Howell jiné neznám. Vtipné ,dobrodružné a romantika ve středověkém Skotsku co víc si přát. Oddychová četba. Vlastně se každou zimu vracím k osvědčeným knihám a autorkám. Kupodivu se mi pořád líbí.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Já si tuto knížku užila, jako plno dalších od této autorky.

PomněnkaPrvní
15.04.2015

Knížku hodnotím jako jednotvárnou až nudnou, stále jsou na útěku, stále jim něco hrozí, pak hrozbám uniknou, aby další den opět narazili na problémy. Pořád a pořád dokola, až závěr pochopitelně trošku (ale jen mírně) změní děj. Tessa ale byla vtipná a její suchý humor a sarkasmus knížku trochu oživily. Vadil mi nesmysl s jeskyní a odlákáním nepřátel. Kdyby Revana dostihli a prohlédli jeho lest, vrátili by se pro Tessu. Neměla tedy v jeskyni zůstávat, ale po Revanově odjezdu se měla jít ukrýt jinam.

mac.martina
17.12.2014 5 z 5

pekná knížka, napětí a zápletky v ní nechybí a ani erotika. :-)
chlap holt někdy musí překousnout svojí hrdost a dát přednost lásce aby byl šťastný...

Evaevelína
19.07.2013 3 z 5

mě zrovna nesedla,ale číst se to dá.

Terinka1982
31.05.2012 4 z 5

Příjemné čtení, dobrá zápletka, erotika...