Dada_cte Dada_cte komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Určitě stojí za to si přečíst knihy a pak se teprve podívat na film. Úžasná kniha jen doporučuji ❤️

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Četla jsem celou sérii a nejvíce se mi líbil první díl. Ovšem doporučuji i tenhle díl, je to taková oddychovka.

24.03.2020

Hezká kniha. Jenom mě mrzí, že nesedí (vzhledově) k ostatním knihám a vlastně ji ani nenapsala J.K.Rowlingová. Taky mi vadí, že je jinak zpracovaná, ale určitě stojí za to si ji přečíst

25.04.2019 4 z 5

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

Dokonalé příběhy. I když mě mrzí, že jsou tak krátké. Když už jsem se do příběhu pořádně ,,zažrala" tak skončil a nastala jiná povídka, ale i tak je to opravdu hezká knížka ❤️

Divergence Divergence Veronica Roth

Pro mě dokonalá kniha! Někde je docela předvídavá, ale jindy zas dokáže překvapit! Rozhodně stojí za to si přečíst, těším se na další díly! Kniha se rychle čte, mě trvala asi čtyři hodiny - doslova jsem ji hltala - DOPORUČUJI ❤️❤️

28.04.2019 5 z 5

Harry Potter 1–4 (box) – První čtyři roky v Bradavicích Harry Potter 1–4 (box) – První čtyři roky v Bradavicích J. K. Rowling (p)

Dokonalé stejně jako film! Autorka je úžasná, doporučuji ❤️

25.04.2019 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Na to, že je film rozděleny do dvou částí je kniha pouze jedna! Úžasná a dokonalá, rozhodně lepší než film! Doporučuji všem milovníkům HP❤️

25.04.2019 5 z 5

Jeden z vydařenějších dílů že série Harry Potter (pouze můj názor) doporučuji ❤️

25.04.2019 5 z 5

Je to jediný díl, kde nikdo neumře. Velký potlesk, autorka nám dala alespoň jednu oddychovku???? doporučuji ❤️

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Úžasná kniha. Další jedna z mých více oblíbených ze série Hraničářův učeň. Líbí se mi Willův zápal pro své nejbližší přátelé (i zvířecí ????) Doporučuji ❤️

23.04.2019 5 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Tahle kniha je jedna z mých nejoblíbenějších z celé série. Hodně jsem se u ní nasmála, ale nastaly i chvíle, kdy jsem zatajila dech a s napětím pokračovala dál❤️ Doporučuji

23.04.2019 5 z 5

Jeho královna Jeho královna Irena Piloušková

Je to takový o ničem. Na knihu jsem se opravdu těšila, ale zklamala mě. Hlavní hrdinka Aneta se nechová na tolik, kolik jí je a navíc mi přijde, že příběh neměl ani hlavní zápletku. Knihu si můžete přečíst, nic za to nedáte, protože je úzká, ale nedoporučuji jí.

23.04.2019 1 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Ta naše tvrdohlavá America Singerová. Xd. Hlavní hrdinka je podle mého názoru až moc dokonalá, naštěstí to vyrovnaná její tvrdohlavost. Maxon je jí až moc okouzlený, ale to dodává příběhu skvělou atmosféru. Doporučuji přečíst. Kniha je odpočinková a neomrzí ❤️

11.04.2019 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha se mi moc líbila. Hrozně mě bavilo, že temeř celou knihu nevím, kdo je kdo. Já si to tipla blbě a pak mě to štvalo. Hlavně proto, že jsem neměla prince ráda a v ostatních dílech jsem si to potvrdila.

24.03.2020 5 z 5

Trilogie Drahokamy Trilogie Drahokamy Kerstin Gier

D. O. K. O. N. A. L. Ý. Musím říct, že tahle trilogie je naprosto dokonalá. Je originální a jednoduše úžasná. Rozhodně mě nezklamala.

24.03.2020 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Nejvíce mě bavil první díl. Do téhle knihy jsem se musela dost nutit. ❤️ Ale je taková odpočinková

06.06.2019 3 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Dokonalé pokračování knihy Divergence. Opravdu krásná kniha, těším se na Alianci. Všem doporučuji ❤️

06.06.2019 5 z 5

Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích Joanne Rowling

Úžasné! Rozhodně stojí za to si přečíst i knihy❤️

Dokonalá série! Všem doporučuji ❤️

25.04.2019

Harry Potter 5–7 (box) – Poslední tři roky v Bradavicích Harry Potter 5–7 (box) – Poslední tři roky v Bradavicích J. K. Rowling (p)

Dokonalá série! Doporučuji všem ❤️